Początki prowadzenia firmy…

Początki prowadzenia firmy są bardzo stresujące. Jeśli chcesz odnieść sukces, możliwe, że będziesz musiał zainwestować pieniądze, sen, czas prywatny i ogrom pracy. Jest to bardzo długa i kręta droga. Jeżeli chcesz, żeby Twój biznes rósł w każdym roku, Ty również musisz cały czas rozwijać swoje umiejętności w wielu różnych obszarach.

Oprócz dawania z siebie wszystkiego, ważne jest, aby skierować swoją energię na właściwe zadania – zwłaszcza na początku. Dlatego w ASBiRO nie przekonujemy nikogo do otwierania działalności, jeżeli nie jest gotowy. Zanim podejmiesz decyzję o zostaniu samemu sobie szefem, musisz mieć nie tylko ogromną motywację, ale również dobrze się przygotować i porządnie zweryfikować swój pomysł na biznes. Musisz zdać sobie sprawę z tego z jakimi zadaniami, wyzwaniami i obowiązkami przyjdzie Ci się zmierzyć. W jaki sposób możesz to zrobić?

Możesz uczyć się na własnych błędach, czytać książki biznesowe lub nawiązać relacje z osobami, które prowadzą swoje firmy przez wiele lat i będą służyć Ci dobrą radą oraz wsparciem.

Chcesz posłuchać o tym, jakich rad NA START BIZNESU udzieliłaby Ci osoba z dużym doświadczeniem w prowadzeniu biznesu?

Bądź razem z nami na najbliższym
LIVE w środę 14 kwietnia 2021 o godzinie 19:00.
Ustaw przypomnienie ⬇

Gościem LIVE, będzie Maciej Stępa – wykładowca Uczelni ASBiRO, juror konkursu Plan Na Start, prezes i współzałożyciel spółki Profit Plus. Współtworzy projekt SprzedajFirme.com, gdzie pomaga przeprowadzić proces sprzedaży firmy od A do Z. Podczas godzinnej transmisji NA ŻYWO dowiesz się, jakich 10 RAD NA START BIZNESU Maciej udzieliłby osobie, która myśli o założeniu swojej działalności lub jest na początku drogi.

„Zarobienie pierwszego miliona złotych na giełdzie nauczyło mnie, że prawdziwa satysfakcja płynie tylko z realnie wykonanej pracy. Utrata spadku nauczyła mnie pokory. Harcerstwo nauczyło mnie służby. Doświadczenia zawodowe ze świata korporacji otworzyły mi oczy na możliwości biznesu. Pięć kierunków studiów nauczyło mnie szanować ludzi za to kim są, a nie za to jakie mają dyplomy. Wierzę głęboko w to, że prawdziwy lider to ktoś kto wszystkim służy. Jestem zwolennikiem tezy, że „jeśli chcesz zarabiać musisz nauczyć się dawać”. Wszystkie moje dotychczasowe nauki i doświadczenia wykorzystuję prowadząc i współtworząc firmę doradczą Profit Plus, a moim prawdziwym CV są przede wszystkim firmy i ludzie, którym pomogłem się rozwinąć.”

Maciej Stępa.


Jeżeli jesteś na początku drogi biznesowej koniecznie bądź razem z nami! Otrzymasz wiele porad i wskazówek opartych na wieloletnim doświadczeniu Maćka, a nie wiedzę z książek! Będziesz mieć również okazję zadać każde pytanie, które wpadnie Ci do głowy ;) Do zobaczenia w środę o 19:00 💚PS. Jeżeli myślisz o swoim biznesie koniecznie sprawdź konkurs www.PlanNaStart.pl – Zaprezentuj swój pomysł na biznes przed doświadczonymi przedsiębiorcami. Wygraj 4 000 zł na rozwój lub stypendium ASBiRO oraz dostęp do tysięcy godzin nagrań wykładów dla przedsiębiorców! Plan na start to jedyny praktyczny konkurs na biznes w Polsce!

–> Konkurs Plan na Start OnLine! <–
Zgłoszenia do 30 kwietnia 2021