Plan na start 2021- konkurs na biznes

Zgłoś swój pomysł na BIZNES!

Zaprezentuj swój pomysł na biznes przed doświadczonymi przedsiębiorcami. Wygraj 4 000 zł na rozwój lub stypendium ASBiRO oraz dostęp do tysięcy godzin nagrań wykładów dla przedsiębiorców! Plan na start to jedyny praktyczny konkurs na biznes w Polsce!

Konkurs Plan na Start OnLine!
Zgłoszenia do 30 kwietnia 2021

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?

 • Uzyskasz bezcenną analizę Twojego Planu Biznesowego przez doświadczonych Przedsiębiorców (ocenę projektu i feedback otrzymasz już na pierwszym etapie weryfikacji zgłoszenia, nawet jeśli nie przejdziesz do kolejnego etapu).
  Skonfrontujesz swój pomysł z osobami, które znają realia rynkowe i mają większe doświadczenie biznesowe.
 • Zdobędziesz kontakty do jurorów, dzięki czemu w każdym momencie będziesz mieć szansę porozmawiać i zapytać o nurtujące Cię kwestie. 
 • Dołączysz do największego w Polsce środowiska dla przedsiębiorców, dzięki temu zdobędziesz kontakty do przedsiębiorców z każdego miasta. 
 • Otrzymasz dodatkowe materiały, które pozwolą przygotować Ci się do II etapu konkursu – są to praktyczne wskazówki dla osób, które są w początkowej fazie biznesu lub dopiero o nim myślą. 
 • Dodamy Cię do zamkniętej grupy dla Uczestników i Jurorów konkursu – dzięki czemu będziesz mógł poznać bliżej osoby przedsiębiorcze.

Nagroda główna

Nagroda główna to 4000 złotych, dożywotni dostęp do wszystkich nagrań z wykładów z naszej bazy oraz zaproszenie na najbliższe Seminarium ASBiRO z osobą towarzyszącą. Jednak największą nagrodą dla każdego uczestnika jest WARTOŚCIOWY FEEDBACK od doświadczonych przedsiębiorców, rozmowa i  znajomość z tymi przedsiębiorcami zasiadającymi w jury.

Dodatkowo nagrodzimy 2 i 3 miejsce:

2 miejsce – Nagrody:

 • konsultacja Twojego pomysłu z doświadczonymi przedsiębiorcami
 • VOUCHER do wykorzystania w ASBiRO na kursy/ wyjazdy/ studia w kwocie: 2500 zł
 • dostęp do tysięcy godzin nagrań z wykładów Uczelni ASBIRO przez cały rok
 • zaproszenie na Seminarium ASBiRO z osobą towarzyszącą

3 miejsce – Nagrody:

 • konsultacja Twojego pomysłu z doświadczonymi przedsiębiorcami
 • VOUCHER do wykorzystania w ASBiRO na kursy/ wyjazdy/ studia w kwocie: 2000 zł
 • dostęp do tysięcy godzin nagrań z wykładów Uczelni ASBIRO przez pół roku
 • zaproszenie na Seminarium ASBiRO z osobą towarzyszącą

Skąd pomysł na konkurs?

Standardowe studia kończą się napisaniem i obroną pracy licencjackiej – u nas napisaniem biznesplanu i obroną przed grupą  najlepszych inwestorów i przedsiębiorców!

Odbyły się już trzy edycje konkursu, w którym uczestniczyć mogą zarówno studenci Uczelni ASBiRO, uczestnicy kursów jak i KAŻDY, kto ma pomysł na biznes, chce opowiedzieć o nim jury i zgarnąć kasę!

Najbardziej skorzystasz, jeżeli:

 • Masz ciekawy pomysł na biznes i chcesz, żeby ktoś kto zna realia rynkowe ocenił jego szansę powodzenia.
 • Masz biznes, ale chcesz go rozwinąć i chętnie skonsultujesz swoje pomysły z innymi przedsiębiorcami. 
 • Nie boisz się konstruktywnej krytyki i wiesz, że udział w konkursie może dodatkowo stymulować Twój rozwój. 
 •  Chcesz przećwiczyć swoje umiejętności prezentacji przed inwestorami.
 •  Wiesz, że konsultacja z osobą bardziej doświadczoną zaoszczędzi Ci mnóstwo czasu, nerwów i pieniędzy.
   Potrzebujesz zastrzyku gotówki, żeby móc się szybciej rozwijać. 

Etapy konkursu

I ETAP KONKURSU ONLINE:

Zgłoszenie pomysłu na biznes -> do 30 kwietnia 2021Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny na stronie. Jest oparty o model Lean Canvas.

II ETAP KONKURSU ONLINE

Ocena zgłoszeń przez doświadczonych przedsiębiorców. Już na tym etapie otrzymasz feedback od Jurorów, rady, wskazówki co zrobiło na nich wrażenie, a co powinieneś poprawić.Najlepsze pomysły przejdą do etapu III. Wyniki zostaną wysłane do uczestników do 14 maja 2021.

III ETAP KONKURSU ONLINE

27-28 maja 2021 prezentacja pomysłu przed Komisjami Jurorskimi poprzez zoom -> Ocena prezentacji przez Jurorów. Wyłonienie najlepszych prezentacji konkursowych.
Wyniki zostaną ogłoszone poprzez transmisję na żywo na kanale YouTube Uczelnia ASBiRO.

ROZDANIE NAGRÓD

Oficjalne wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się podczas Czerwcowego Seminarium ASBiRO w Warszawie.

Największa wartość

W naszym konkursie chodzi nie tylko o wygraną! Dajemy Ci możliwość zaprezentowania się przed największymi polskimi inwestorami i przedsiębiorcami! Ich porady i opinie są bezcenne dla przedsiębiorcy, który dopiero wkracza na ścieżkę biznesową. Burza mózgów, która odbywa się po prezentacji, pozwoli Ci inaczej spojrzeć na swój biznesplan.

Wielu uczestników zeszłorocznej edycji Plan na Start pozostało w kontakcie z osobami z jury i stale czerpie cenną wiedzę z ich doświadczeń w różnych aspektach działalności.

Co więcej, kilka projektów zyskało aprobatę członków komisji, że ci, już zupełnie poza konkursem, zaoferowali swoją pomoc młodym i obiecującym przedsiębiorcom.

Ilość komisji będzie zależna od ilości uczestników – nigdy nie odrzucamy dobrze zrobionych biznesplanów! Co to oznacza dla Ciebie?

Będziesz mógł zaprezentować się trzy razy przed kilkuosobowymi komisjami! To aż kilkanaście opinii na temat Twojego projektu! Wyobrażasz sobie? Burza mózgów na temat Twojego projektu z najlepszymi przedsiębiorcami w Polsce?!

Nawet jeśli nie wygrasz konkursu, informacja zwrotna, którą otrzymasz, jest warta więcej niż 4000 zł!

WYŚLIJ FORMULARZ zgłoszeniowy

Masz pytania?

Skontaktuj się z Moniką Greupner  

tel. 577 718 179      email: m.greupner@asbiro.pl