Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Jak tworzyć kuloodporny biznes?

O nagraniu

Z wykładu dowiesz się:

✔️ Czy planowanie to podstawa sukcesu?
✔️ Jak minimalizować koszty stałe?
✔️ Dlaczego koszty stałe psują biznes?
✔️ Jak szukać swojej niszy i czy warto to robić?
✔️ Na czym się skupić w biznesie?
✔️ Dlaczego biznes to gra zespołowa?
✔️ Jak walczyć z kłodami rzucanymi pod nogi?
✔️ Tworzenie "drogiego" biznesu w tani sposób - jak tworzyć plany awaryjne i dlaczego są one kluczowe?
✔️Jak zrozumieć konkurencję i kontrahentów?

Na te pytania odpowie Tomasz Limiszewski - doświadczony przedsiębiorca w branży finansowo technicznej, od ponad 10 lat zbiera doświadczenie w tym zakresie. Jako swoje sukcesy biznesowe uważa zbudowanie frameworku prowadzenia legalnej instytucji kryptowalutowej w Polsce.
Pozyskał również 2 licencji od KNF oraz stworzył międzynarodowe giełdy kryptowalut egera.com oraz procesor płatniczy bcpay.pl.
Jest niekwestionowanym liderem w kwestii rozliczenia podmiotów kryptowalutowych. Jego kancelaria podatkowa obsługuje ponad 70% polskich instytucji kryptowalutowych.

Chcąc założyć swój biznes należy mieć na uwadze kilka istotnych kwestii. Po pierwsze ważny jest plan. Prowadzenie firmy bez planu wiązać się może z porażką i zamknięciem biznesu. Warto na początku skonsultować swój pomysł biznesowy z innymi osobami, które mają większe doświadczenie.

Wskazówki zaproponowane przez doświadczonych przedsiębiorców pomogą Ci nie tylko zdobyć pierwszych klientów ale również otworzą oczy na błędy i problemy, które w każdym biznesie występują.

Słuchając tego wykładu dowiesz się jak zbudować kuloodporny biznes, jak efektywne zarządzać niewielkim budżetem, oraz jak nawiązywać relacje zarówno z klientami i wspólnikami.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się