Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Marketing nieruchomości.

O nagraniu

Z wykładu dowiesz się:
✔️ Czego szukają klienci?
✔️ Co jest najważniejsze dla klientów?
✔️ Gdzie szukać klientów?
✔️ Dlaczego niektóre osoby nigdy nie zostaną klientami?
✔️ Z jakich narzędzi korzystać szukając klientów?
✔️ Czy analiza rynku jest niezbędnym działaniem w prowadzeniu biznesu?
✔️ Jak ważna jest analiza konkurencji?
✔️ Co to jest MLS?
✔️ Jak wygląda najprostszy schemat na rynku nieruchomości?
✔️ Jak stworzyć prawidłowy opis mieszkania do sprzedaży?

Na te pytania odpowie Aleh Tur – przedsiębiorca, inwestor, właściciel kilku firm zajmujących się inwestowaniem oraz obsługą rynku nieruchomości. Licencjonowany Zarządca i Pośrednik związany z rynkiem od 2009 roku. Trener sprzedaży i marketingu.

Zdawać się może, że odpowiednia lokalizacja i atrakcyjna cena mieszkania to szybka droga do sukcesu w sprzedaży w branży nieruchomości. To jednak za mało, by oferta wyróżniła się na tle innych. W większości przypadków za powodzenie projektu odpowiada marketing. W związku z tym by nie zostać w cieniu konkurencji, dobrze jest zaistnieć w sieci i skorzystać z narzędzi, jakie są dostępne na rynku.

Najprostszy schemat działania na rynku nieruchomości składa się z trzech kroków: pozyskanie klienta, pokazanie produktu i sprzedaż. Pozyskanie klienta to czynność, która teoretycznie może być wykonana jednorazowo. By przyciągnąć uwagę klienta należy mieć dobrze przygotowaną ofertę sprzedażową. Sporządzenie oferty to nie lada wyzwanie, dlatego w niektórych przypadkach należy skorzystać z pomocy copywritera. Profesjonalny copywriter pomoże Ci wynieść Twój biznes na zupełnie nowy poziom. Mając przygotowaną ofertę warto skorzystać z mediów społecznościowych. Dzięki nim można dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, a tym samym – potencjalnych inwestorów. Wirtualny spacer, filmy umieszczane na kanałach typu YouTube oraz portalach Facebook i Instagram, mają ogromną siłę przebicia. Między innymi multimedialna prezentacja to okazja do tego, by klient już na etapie poszukiwań mógł „zajrzeć” do mieszkania; ocenić jego układ, odkryć potencjał aranżacyjny czy przyjrzeć się wyposażeniu. W związku z tym by zwiększyć sprzedaż nieruchomości warto korzystać z różnych narzędzi marketingowych.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się