Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Moc networkingu i rekomendacji w rekrutacji najlepszych

O nagraniu

1. Po jasnej i ciemnej stronie mocy - i w życiu i w biznesie bywa różnie. Raz na wozie raz pod wozem. Czasem jesteś etatowcem, czasem samozatrudnionym, czasem pracujesz w biznesie a czasem nad biznesem. Jak wygląda Twój profil na Linkedin? Czy jest aktualny i przyciągający?
2. Mity i paradoksy - z jednej strony tabuny bezrobotnych a z drugiej przedsiębiorcy poszukują dobrych pracowników. Wielu woli reaktywnie narzekać zamiast zmierzyć się z rzeczywistością. Aby znaleźć właściwego pracownika trzeba przesiać ich wielu. Lider do 40% czasu prowadzi poszukiwania najlepszych. Najlepsi z czasem odchodzą. Jak sobie radzić ze stratą? Czy inwestować w rozwój kolejnych skoro też odejdą?
3. Zacznij od siebie - jakie masz wartości, przekonania, talenty i motywacje. Nie łudź się, bez podstawowej znajomości samego siebie i odrobiny pokory nie przyciągniesz właściwych ludzi.
4. Jak efektywni liderzy budują i wykorzystują do rozwoju firmy i rekrutacji networking - czym różnią się przeciętni od wybitnych? Siecią kontaktów. Jakie mają obawy i jakie kroki powinni zrobić aby czerpać z kapitału społecznego?
5. Techniki, skrypty i praktyka - znajdź miejsca gdzie będziesz mógł ćwiczyć rekrutację i rozwijać swoje umiejętności. Z tym mało kto się rodzi. Czeka Cię ciężka praca. Ale: no pain no gain.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się

O wykładowcy