Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Cierpliwość - czyli jak współpracować z emocjami, żeby nie krzywdzić innych swoimi reakcjami

O nagraniu

Z wykładu dowiesz się:
✔️ Czym są emocje?
✔️Jak powstają emocje?
✔️Jak skuteczne zapobiegać „nerwom”?
✔️ Co możemy zrobić z energią zdenerwowania, żeby nie krzywdzić siebie i innych?
✔️ Czy można powiedzieć "ale on mnie zdenerwował"?
✔️ Dlaczego nikt nie rozmawia o cierpliwości?
✔️Jakie są fazy "wybuchu energii emocjonalnej"

Na te pytania odpowie Izabela Antosiewicz. Izabela prowadzi warsztaty, wykłady, sesje coachingowe i mentoringowe. Inspiruje pojedynczego człowieka i szeroką publiczność do budowania synergii w zespołach. Motywuje i wprowadza język mocnych stron w organizacjach. Skupiona na wewnętrznych zasobach każdego człowieka przeprowadziła kilkadziesiąt wykładów i warsztatów, edukując na temat wykorzystania mocnych stron w rozwoju osobistym oraz zawodowym. Skupia się na wykorzystywaniu w swojej pracy trenerskiej narzędzi Instytutu Gallupa. Dzięki swoim talentom, narzędziom i doświadczeniu skutecznie przeprowadza klientów przez zmianę zarówno podczas sesji indywidualnych jak i grupowych. Na przekór matematyce uważa, że w stanie synergii 1+1=11.

Proste i merytoryczne podejście do emocjonalności, pomaga w zrozumieniu procesów, które dotyczą praktycznie każdego człowieka. Przećwiczone sytuacje stają się poręczą do tworzenia nowych odpowiedzi na znane z życia „codzienne wkurzenia".

Proste sposoby zadbania o swój dobrostan przekładają się natychmiast na większy spokój w życiu. Na większe owoce, trzeba będzie cierpliwie poczekać, ale już wiadomo przynajmniej, czym jest owa cierpliwość.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się