Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

SL Zarządzanie 23/24 - Zajęcia z języka angielskiego

O nagraniu

Na listopadowych zajęciach Anetta opowiedziała jak będą wyglądały ćwiczenia z języka angielskiego na I roku Zarządzania. Grupa zostanie podzielona pod względem poziomu zaawansowania na średniozaawansowaną oraz zaawansowaną. W drugiej części zajęć studenci podeszli do testu jednokrotnego wyboru.

Kim jest Anetta? Założycielką i właścicielką Centrum Językowego CONVERS. Z wykształcenia filolog, manager i tłumacz języka angielskiego. Jedyna Polka, która posiada Certyfikat Trenera Matematyki Mentalnej przyznany w Chiba w Japonii przez Japoński Związek Sorobanu.

Jest pomysłodawczynią i współtwórczynią Neuromatematyki oraz CLIL (Content and Language Integrated Learning) Business - nowej metody nauczania przyszłych liderów przygotowanych do konkurowania w świecie innowacji. Aneta jest laureatką organizowanego przez ASBIRO konkursu „Plan na Start” na najlepszy start w 2018 roku. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój, innowacyjne rozwiązania. Dla Anety nadrzędnym celem jest rozbudzenie pozytywnego nastawienia uczniów do nauki języka. Nie popiera tezy o braku predyspozycji językowych ani matematycznych, uważa że każdy jest w stanie posiadać nadmiar lub nawet genialne zdolności, wystarczy dopasować metody nauczania do preferencji i stylu uczenia się ucznia.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się