Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Warsztaty- Zarządzanie zespołem w oparciu o mocne strony

O nagraniu

Z wykładu dowiesz się:
✔️Dlaczego warto skupiać się na Mocnych Stronach, zamiast podciągać się w słabościach?
✔️ Skąd pochodzą narzędzia CliftonStrengths?
✔️Jakie są przykładowe talenty?
✔️Domeny Talentów – w jaki sposób pomagają nam w komunikacji wewnątrz zespołu?
✔️ Jaka jest różnica pomiędzy Talentem a Mocną Stroną?
✔️ Jakie są oznaki Mocnych Stron w praktyce biznesowej?

Na te pytania odpowie Izabela Antosiewicz - Prowadzi warsztaty, wykłady, sesje coachingowe i mentoringowe. Inspiruje pojedynczego człowieka i szeroką publiczność do budowania synergii w zespołach. Motywuje i wprowadza język mocnych stron w organizacjach. Skupiona na wewnętrznych zasobach każdego człowieka przeprowadziła kilkadziesiąt wykładów i warsztatów, edukując na temat wykorzystania mocnych stron w rozwoju osobistym oraz zawodowym. Skupia się na wykorzystywaniu w swojej pracy trenerskiej narzędzi Instytutu Gallupa. Dzięki swoim talentom, narzędziom i doświadczeniu skutecznie przeprowadza klientów przez zmianę zarówno podczas sesji indywidualnych jak i grupowych. Na przekór matematyce uważa, że w stanie synergii 1+1=11.

Każdy człowiek posiada 34 talenty. Część z nich jest dominująca, co znaczy, że ujawnia się niemal każdego dnia i w różnych sytuacjach. W starszych publikacjach Gallupa można znaleźć informacje, że mamy 5 dominujących talentów. Jednak w codziennych działaniach widać działanie większej ilości talentów, które wpływają na to jak myślimy i działamy. Jako ludzie jesteśmy zbyt skomplikowani żeby opisać nas pięcioma cechami, a resztę traktować jako nieistotne.

Znając swoje talenty bardzo pomaga w pracy zespołowej. Znając mocne i słabe strony zdecydowanie łatwiej jest się komunikować i wydawać polecenia w zespole.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się