Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

SL Zarządzanie #2 - Podstawy logistyki

O nagraniu

Z wykładu dowiesz się:
✔️ Jak zacząć sprzedawać poza Polskę?
✔️ Jak wejść na rynek międzynarodowy?
✔️ Jak weryfikować swoją strategię działania?
✔️ Czym jest disclaimer?
✔️ Jak stworzyć swój "plan awaryjny"?
✔️ Który kraj pobierze podatek - rezydencje podatkowe u osób fizycznych?
✔️ Jak globalizować sprzedaż i biznes?
✔️ Jaka jest idea private label na Amazon?
✔️ Jaka jest idea sprzedaży na Amazon?
✔️ Jak stworzyć swoją niezależność w biznesie?

Na te pytania odpowie Piotr Motyl - lider rodzinnej firmy budowlanej, budującej obiekty komercyjne w zachodniej Polsce (www.avit.pl). Wspólnie z żoną, na kresach wschodnich, stworzył Centrum Edukacyjne ZOOM i Uniwersytet Dziecięcy. Ponadto, rozwija ze wspólnikami spółkę handlową w UK. Działają w branży motoryzacyjnej. Prawdziwą przyjemność czerpie z zarządzania ciekawymi projektami. Współpracuje z Goldratt Institute Israel. Doradza firmom i instytucjom przy skomplikowanych i ambitnych projektach.
oraz
Wojciech Władziński - zajmuje się sprzedażą na Amazonie. Jest to jego dodatkowy biznes. Oprócz tego zajmuje się nieruchomościami komercyjnymi. Zawodowo związany z hotelarstwem i gastronomią. Prywatnie miłośnik australijskiego jedzenia, wina i stylu życia. Autor bloga www.AustraliaNaTalerzu.pl.

Logistyka to proces planowania, realizowania i kontrolowania sprawnego i efektywnego ekonomicznie przepływu surowców, materiałów, wyrobów gotowych oraz odpowiedniej informacji z punktu pochodzenia do punktu konsumpcji w celu zaspokojenia wymagań klienta. Piotr oraz Wojciech wdrożą Cię w "świat logistyki", pokaże na czym ona polega, jak wdrażać ją do firmy oraz jak w praktyczny sposób z niej korzystać.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się