Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Psychologia sprzedaży i marketingu online

O nagraniu

Na zajęciach zostaną poruszone poniższe zagadnienia:

✔️ Czym jest reklama i jak działa
✔️ Sprzedaż w praktyce
✔️ Psychologia sprzedaży
✔️ Psychologia reklamy
✔️ Etyka w reklamie
✔️ Budowa baz klientów
✔️ Budowa lejków sprzedażowych

Zagadnienia te poruszy Dawid Dudek.
Przedsiębiorca, trener biznesu, zajmuje się szkoleniami z zakresu sprzedaży, technik pozyskiwania klientów i behawioralnego targetowania reklamy. Od 2 lat zajmuje się także analizą social media nastawioną na poszukiwanie okazji inwestycyjnych na rynku nieruchomości. W swoich działaniach skupia się przede wszystkim na poszukiwaniu kontaktów do osób zadłużonych, które posiadają atrakcyjne z punktu widzenia inwestora nieruchomości. Autor Biblii Taniego Latania. Uczy jak tanio latać po świecie. Prowadzi blog: www.JakRobicMarketing.pl

Dawid Dudek porusza zagadnienia o psychologii i praktyce sprzedaży online w formie warsztatów.
Odpowiada na pytanie “Jak tworzyć reklamy by zainteresować potencjalnego klienta?" Porusza zagadnienia sprzedaży od podstaw , które ułatwiają dalszą analizę tematu.
Przedstawia podstawowe fundamenty, które determinuje sposób dokonywania transakcji na całym świecie. Głównym elementem tego zagadnienia jest marketing, który obejmuje różne sposoby promocji dóbr i usług. Innymi słowy są to metody przedstawienia produktów, żeby jak najlepiej trafić do określonej grupy odbiorców.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się