Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Budowanie marki eksperckiej w B2C oraz B2B. Knowledge industry. Grupy Mastermind: Rozwój mindsetu i know-how biznesowego

O nagraniu

Z wykładu dowiesz się:
✔️Jak zbudować markę osoby, od której inni chętnie się uczą?
✔️Jak dzielić się swoimi doświadczeniami, umiejętnościami (nawet tymi dopiero nabywanymi) lub wiedzą specjalistyczną?
✔️Jak zbudować swoją obecność online tak, by wzbudzać zaufanie i konwertować odwiedzających w stałych klientów czy partnerów biznesowych?
✔️ Jak wykorzystać czyjąś wiedzę dla budowy swojego autorytetu i zwiększanie zysków?
✔️ Co to jest grupa Mastermind?
✔️ Jak dołączyć lub stworzyć grupę Mastermind?
✔️ Jakimi zasadami powinno się kierować dobierając członków grupy?
✔️ Jak funkcjonują grupy mastermind spotykające się fizycznie, online lub hybrydowo?
✔️ Jak często powinny się odbywać spotkania?
✔️ Długość, agenda i lider(zy) spotkania. Jakie korzyści biznesowe płyną z uczestniczenia w grupie mastermind?
✔️ Jakie korzyści rozwojowe/prywatne płyną z uczestniczenia w grupie mastermind?

Na te pytanie odpowie Angelika M. Talaga - przedsiębiorca, przedstawicielka nurtu nowoczesnej pedagogiki, prowadząca firmę Godmother Sp. z o.o., zajmującą się intelektualnym rozwojem dzieci.

Budowanie marki eksperckiej to jednak znacznie więcej niż zaufanie klientów. Dobre pozycjonowanie marki eksperckiej oznacza potencjalne duże projekty z kontrahentami, zaproszenia na wystąpienia publiczne, udział w podcastach, umowy na wyłączność i obecność w mediach. Twoja pozycja na rynku w konkretnej niszy, niesie za sobą potencjalne możliwości jakich dziś jeszcze nie bierzesz pod uwagę w swoim modelu biznesowym. Podczas wykładu pojawi się również odpowiedź na pytanie jak powyższe informacje mogą przydać się markom, które nie chcą pokazywać twarzy oraz takim, które sprzedają produkty i usługi ale niekoniecznie chcą czegoś swoich klientów uczyć.

Przejmij pełną kontrolę nad swoją samoedukacją. Posłuchaj neuroedukatora, aby ujednolicić sposób organizowania i przetwarzania wiedzy, którą zamierzasz posiąść. Większość freelancerów, przedsiębiorców i profesjonalistów tonie we fragmentach wiedzy. Czy któreś z poniższych zdań brzmi Tobie znajomo? - Owszem coś wiesz, ale nie zawsze potrafisz przywołać tą wiedzę na żądanie i wykorzystać w kontekście np. rozmowie. - Czasem widzisz poszczególne rzeczy, których się nauczyłeś/aś, ale nie widzisz większego kontekstu, jak one się ze sobą łączą, co z tego wynika. - Czytasz i przyswajasz te same lub podobne informacje w kółko, bez odczuwania proporcjonalnego wzrostu wiedzy. Jeśli Twoja historia jest choć trochę podobna do mojej, uczenie się nowych rzeczy daje Ci satysfakcję i dumę, a jednocześnie presja tego, jak bardzo i jak skutecznie chciał(a)byś się uczyć, budzi niepokój. Bo wciąż jest coś nowego co nauczenia i zawsze pozostało coś, czego jeszcze nie wiesz. Twój wiedzowy bałagan jest u mnie mile widziany: - wszystkie Twoje niewykorzystane notatki - wszystkie niedokończone kursy (kiedyś je na pewno skończysz, co?) - wszystkie te nierozpoczęte kursy (kupujesz z nadzieją, a potem jakoś się nie składa?) - cała półka wstydu czyli książki, które czekają na przeczytanie lub dokończenie Nauczę was dlaczego głębokie przetwarzanie jest kluczem do efektywnego uczenia się i jak zaprojektować swoją strategię samodzielnej nauki, by miała szansę się sprawdzić w dorosłym życiu, również dla budowania kariery.

Przedsiębiorca czy freelancer często skazany jest na samotność. Nie masz nad sobą ani bata ani motywatora - sam jesteś sterem, żeglarzem i okrętem w jednym. Taki stan rzeczy nie dla każdego jest optymalny, dlatego właśnie przedsiębiorcy reprezentujący różne branże łączące się w grupy Mastermind.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się