Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Firma rodzinna- wady i zalety. W jaki sposób uregulowaliśmy obowiązki i prawa względem siebie

O nagraniu

Z wykładu dowiesz się:
✔️ Czym jest firma rodzinna?
✔️ Jakie są zalety prowadzenia firmy rodzinnej?
✔️ Jakie są wady prowadzenia firmy rodzinnej?
✔️ Jak wygląda prowadzenie sklepu z elektroniką powystawową?
✔️ Czym jest konstytucja wspólników?
✔️ Na czym polega konstytucja wspólników?
✔️ Do czego służy konstytucja wspólników?
✔️ Czy warto posiadać konstytucję wspólników?
✔️ Jakie są zalety ów konstytucji?
✔️ Co powinniśmy zawrzeć tworząc konstytucję wspólników?

Na te pytania odpowie Marek Nowakowski, jeden z trzech braci, którzy wspólnie prowadzą biznes związany ze sprzedażą produktów, które potocznie nazywane są powystawowymi (działem przeważającym jest elektronika użytkowa).

W trakcie prelekcji wykładowca opowieść o tym czym jak zaczęła się jego przygoda z rodzinnym biznesem. Wspomni o tym jak, z jego punktu widzenia można wyciągać wartościowe informacje z prawie każdego wykładu, nawet jeżeli dana tematyka nie zawsze jest dla nas interesująca na obecnym etapie rozwoju jako przedsiębiorcy.
Temat, który poruszy Marek nie jest tylko dla osób, które planują założyć lub prowadzą już firmę rodzinną, ale dla wszystkich osób, które być może w przyszłości będą działać bądź już działają wraz ze wspólnikami. Wypunktuje zalety oraz wady prowadzenia biznesu rodzinnego na podstawie własnych doświadczeń. Następnie przedstawi swoje wnioski odnośnie firmy rodzinnej oraz sytuacje, które miały miejsce w jego działalności. Opowie również o tym, czym jest konstytucja wspólników- jak można ją stworzyć, uszczegółowić oraz wprowadzić w życie. Prelegent również przedstawi główne punkty konstytucji wspólników oraz omówi co możemy w niej zawrzeć lub nawet co powinno się w niej znaleźć. Dowiesz się również o wnioskach oraz przykładach jak pozytywnie konstytucja wpłynęła i wpływa na wspólne działania w firmie.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się