Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Zyskowność glampingu - jak zrobić 10 baniek w 3 lata ( wykład on-line)

O nagraniu

Z wykładu dowiesz się:
✔ Czym jest glamping i jaka jest jego przewaga nad luksusowym hotelem?
✔ Jak wygląda obsługa gamblingu? Alternatywa dla restauracji hotelowej.
✔ Z jakimi kosztami trzeba się liczyć chcąc wejść do branży?
✔ Jakie zyski można wyciągnąć na bańce?
✔ Jaką najkorzystniejszą formę prawną wybrać do wynajmowania baniek?

Swoim doświadczeniem podzieli się Rondald Dobroszek, prekursor glampingu na polskim rynku. Gampling to odpowiedź na potrzebę oderwania się od zgiełku miasta i przebywania bliżej natury. To nowe zjawisko, które coraz bardziej interesuje Polaków. Zamiast sztampowego pokoju hotelowego możliwość wyboru bańki, gdzie noc w luksusowym namiocie spędza się pod rozgwieżdżonym niebem to ciekawa alternatywa.

Ważnym aspektem w branży turystycznej jest możliwość rezerwacji. Sposoby na jakie warto się zdecydować przy rezerwacji baniek to, opcje, które w większości będą generowały koszty współpracy. Warto jednak zainwestować gdyż prócz prostej i intuicyjnej rezerwacji zyskuje się również zasięg do większej ilości potencjalnie zainteresowanych klientów.

Współpraca z platformami takimi jak booking, airbnb, Slowhop, wynajmującymi mieszkania na krótki termin ma ogromne zalety głównie pod kątem marketingowym. Organizacja i opieka nad obiektem jest najbardziej wymagającym elementem prowadzenia tego typu działalności. Głównym problemem wielu turystycznych miejsc jest restauracja. Klienci często narzekają na sposób przędzenia czy menu. Możliwość wygodnego zamówienia sobie jedzenia z pobliskich barów i restauracji - to genialna alternatywa dająca szeroką ofertę wyboru i preferencji w porównaniu do tego co może dać hotelowa restauracja.

To co najbardziej interesuje Ludzi ASBiRO to zyskowność danej inwestycji oraz o tym jakie koszty trzeba wziąć pod uwagę. -2-3% nieprzewidziane koszty -3-4% media, -25% przychodu obsługa obiektu

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się