Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Czy pasja i umiejętności wystarczą do zbudowania antykruchej firmy ?

O nagraniu

Z wykładu dowiesz się:
✔️ Czy istnieje jeden sposób, który da nam gwarancje sukcesu?
✔️ Jakie sposoby są nam w stanie zagwarantować 100% porażkę?
✔️ Czy faktycznie uczenie się na cudzych błędach jest najtańszą formą rozwoju?
✔️ Jak mając pasję, wiedzę, doświadczenie i potencjał można doprowadzić do upadku 3 firmy?
✔️Jak bez marketingu, strony www i działań sprzedażowych firma mogła urosnąć x3?
✔️ Czy to prawda, iż "jeżeli masz wszystko pod kontrolą do znaczy, że jedziesz za wolno"?
✔️Jak pracować mądrze a nie ciężko?

Na powyższe pytania odpowie Piotr Król - Przedsiębiorca, strateg marketingowy. Buduje studio filmowo / webinarowe oraz agencję video marketingową.

Swoją uwagę skupia przede wszystkim na liczbach, a nie tylko ładnie brzmiących sloganach marketingowych. Otoczka marketingowa jest dla niego istotna, jednak ostatecznie to liczby w postaci danych sprzedażowych decydują, czy obrany kierunek w biznesie jest właściwy lub wymaga zmiany.

Zorganizował ponad 6000 webinariów, które łącznie zgromadziły 200 000 osób w 30 branżach oraz wyprodukował ponad 300 kursów video. Łącznie ponad 10 000 h video na żywo w Internecie jako organizator, producent, reżyser, wsparcie techniczne, wsparcie marketingowe i czasami, chociaż najrzadziej, prowadzący z zasięgiem ponad 6 500 000 wyświetleń.

Niema jednego sposobu, który da Tobie gwarancje sukcesu. Natomiast jest kilka sposobów, które zagwarantują Ci porażkę … uczenie się na cudzych błędach jest najtańszą formą rozwoju. Jak mając pasję, wiedzę, doświadczenie i potencjał doprowadziłem do upadku 3 firmy. Wyciągając wnioski 4 firmę buduje unikając starych błędów. W tym roku bez marketingu, strony www i działań sprzedażowych - firma urosła x3.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się