Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

MBA_N- Daniel i Agnieszka Piesto-Gdzie szukać okazji w kolejnych latach? Analizy remontów oraz tokenizacja nieruchomości.

O nagraniu

Gdzie szukać okazji w kolejnych latach? Analizy remontów oraz tokenizacja nieruchomości.

Z wykładu dowiesz się:

✔ Gdzie szukać okazji inwestycyjnych w najbliższych latach?

✔️ Jak rozpoznawać wyjątkowe inwestycje?

✔️Przykładny remontów kamienic

✔️ Czym jest tokenizacja nieruchomości

✔️ Czy wiesz jakie koszty należy wliczyć swoją pracę?

✔️Jak wygląda analiza rynku na najbliższe lata?

✔️Czy ceny nieruchomości będą rosły czy spadały?

Na te pytania odpowiedzą Daniel i Agnieszka Piesto- Agnieszka Piesto

Jest prawnikiem, ukończyła studia prawnicze w Lublinie na KUL im. Jana Pawła II.
To uznany specjalista od spraw funduszy inwestycyjnych i rynków kapitałowych. Z rynkiem kapitałowym związała się w 2006 roku, pracując jako Inspektor Nadzoru w Towarzystwach Funduszy Inwestycyjnych.

Od 2009 roku inwestuje indywidualnie na rynku nieruchomości. Od 2011 roku prowadzi razem z mężem firmy inwestujące w mieszkania oraz w kamienice w Warszawie. Kupują, remontują i sprzedają 24 mieszkania rocznie.

Prowadzi Gildię Inwestorów, czyli spotkania dla indywidualnych inwestorów w Warszawie oraz wykłada dla Stowarzyszenia Mieszkanicznik i na kierunku MBA Nieruchomości ASBIRO. Jest współautorką książki Pierwsze 100 inwestycji w nieruchomości.

Daniel Piesto

Jest prawnikiem, ukończył studia prawnicze w Lublinie na KUL im. Jana Pawła II. Pracował jako specjalista ds. przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy dla międzynarodowej, amerykańskiej instytucji bankowej.

Od 2011 roku prowadzi razem z żoną firmy inwestujące w mieszkania oraz w kamienice w Warszawie.

Doskonały umysł analityczny, obdarzony specyficznym poczuciem humoru.

Jest założycielem Gildii Inwestorów oraz pierwszego w Polsce Domu Aukcyjnego Nieruchomości. Realizuje się jako Prezes trzech spółek, Wiceprezes Izby Gospodarczej. Wykłada dla Stowarzyszenia Mieszkanicznik i na kierunku MBA Nieruchomości ASBIRO.
Prowadzi z żoną kanał na Youtube: PańswtoPiesto. Współautor książki Pierwsze 100 inwestycji w nieruchomości. Prywatnie wielbiciel motocykli.

Czy wiesz jakie koszty należy wliczyć w naszą pracę i jakie obliczenia wykonywać aby wyjść na swoje? Wyliczamy wszystkie nasze popełnione wydatki np..

Notariusz

Pośrednik

Czynsz

Prąd

Gaz

Podatek od nieruchomości

Materiały budowlane

Wynagrodzenie ekipy

Zus

Us

Księgowość

Ogłoszenia

Odsetki

Praca pośrednika

Należy uważać jak pracujemy, pamiętaj standardem marży w naszej branży jest kwota między 20 a 30 procent. Na wykładzie dowiedz się jakie koszty wyróżniają nasi wykładowcy oraz jakie wyliczenia prowadzą na początku oraz na końcu każdego miesiąca. Tego typu wyliczenia są również potrzebne do kontroli swojej płynności finansowej. Agnieszka opowie o inwestycjach jakie wraz z mężem wykonują, opowiedzą o blaskach i cieniach rynku wtórnego. Nie martw się! Po obejrzeniu wykładu nie będziesz przerażony, uświadomimy Cię na przyszłość i pokażemy narzędzia oraz sposoby wyjścia z trudnych sytuacji. Projekty związane z trudnymi nieruchomościami, mogą być bardzo dochodowym interesem. W czasach pandemii nasi eksperci obserwują rynek- analizują go, razem z Tobą podzielą się swoją wiedzą tajemną! W tajemnicy powiemy wam że Agnieszka opowiedziała trochę o swojej pracy z architektem, tak aby mieszkanie wywoływało efekt wow, oraz jak analizować rynek i przewidywać wzrosty zainteresowań. Czy wiesz jaki wypływ na rynek ma wyż demograficzny? Czy ceny nieruchomości będą rosły czy spadały?

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się

O wykładowcach