Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Psychofizyczność w biznesie.

O nagraniu

Z wykładu dowiesz się:
✔️ Główne zagrożenia i problemy czyhające na przedsiębiorcę w drodze do rozwoju.
✔️ Wpływ zagrożeń na naszą psychikę i emocje.
✔️ Reakcje Twojego ciała i poszczególnych układów anatomicznych.
✔️ Uwolnij się od zagrożeń i stwórz skuteczne nawyki dbające o Twoją kondycję psychofizyczną.

O tych zagadnieniach opowie Michał Zarębski - Ekspert od bólu. Przedsiębiorczy fizjoterapeuta, terapeuta manualny, terapeuta czaszkowo-krzyżowy. Promotor zdrowego i aktywnego trybu życia. Szkoleniowiec, trener, organizator imprez sportowych. Absolwent Fizjoterapii AWF we Wrocławiu, uczestnik licznych kursów i konferencji z zakresu fizjoterapii, przedsiębiorczości i rozwoju osobistego. Aktywny sportowiec, maratończyk, miłośnik sportu głównie biegania, nordic-walking, kolarstwa i pływania. Mistrz Polski Instruktorów Nordic-Walking oraz Mistrz Polski wśród zawodników, zdobywca Pucharu Polski. Organizator i dyrektor Częstochowskiego Biegu Niepodległości, Biegu Bitwy pod Mokrą i Otwartych Mistrzostw Częstochowy Nordic-Walking.

Każdy biznes potrzebuje dobrego i zdrowego lidera. A co w przypadku, gdy przedsiębiorca nie ma czasu o nie zadbać przez "gaszenie pożarów w firmie" i bezskutecznie szuka rozwiązań, by odzyskać energię witalną? W tym materiale znajdziesz odpowiedź jak każdy właściciel firmy powinien zadbać o siebie, o swoje zdrowie - fizyczne i psychiczne, rodzinę, a także work life balance.

Michał podczas wystąpienia podzieli się swoimi przemyśleniami, obserwacjami i historiami przypadków swoich pacjentów, by zwrócić uwagę na problemy z jakimi borykają się przedsiębiorcy.
Każda anegdota i opisany problem jest opatrzony również rozwiązaniem czy ćwiczeniem, by przyspieszyć rezultaty.
Michał opowie również o wpływie naszych emocji na nasze ciało, o tym jak dbać o ergonomię pracy, a także jak multitasking negatywnie wpływa na nasze ciało.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się