Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Inwestowanie w nieruchomości z wykorzystaniem inflacji

O nagraniu

Z wykładu dowiesz się:
✔️Jak sfinansować nieruchomość w oparciu o inflacje?
✔️ W co inwestować, kiedy inflacja szaleje?
✔️ Jak wykręcić ponadprzeciętny zysk z nieruchomości?
✔️Inflacja a może już hiperinflacja?
✔️Jak zabezpieczyć kapitał?
✔️Jak aktualnie wygląda sytuacja rynkowa?
✔️ Co to strategia 5P i jak można ją wykorzystać?
✔️Jakie są przykłady wykorzystania inflacji w zakupie?

Na te pytania odpowie Filip Piechowiak oraz Michał Szulc.
Filip - uparty, ambitny oraz konsekwentny przedsiębiorca i strateg, który jak ryba w wodzie czuje się w sytuacjach kryzysowych i trudnych. Strategiczne zarządzanie i negocjacje to jego pasja. Trzyma w ryzach cashflow. Na bieżąco analizuje otoczenie w poszukiwaniu szans biznesowych. Ustala priorytety strategii i rozwoju firmy. Oto jak mówi o firmie skupującej nieruchomości, którą stworzył: “Na całym świecie jesteśmy obecnie świadkami prawdopodobnie największych w historii ludzkości przepływów kapitałowych. Bazując na wiedzy, którą zdobywaliśmy przez ostatnie 10 lat, chcemy w tej sytuacji przyciągnąć jak najwięcej kapitału do naszego projektu we współpracy z naszymi inwestorami. Niestety z punktu widzenia polskiej i globalnej gospodarki będą to działania typu short. Jednak po ich zakończeniu pragniemy wykorzystać zdobyty kapitał do stworzenia potężnej spółki, szanującej swoje zobowiązania wobec społeczności oraz przyczyniającej się do rozwoju finansowego i umysłowego swoich pracowników, klientów i inwestorów.” Prywatnie jego pasja to jazda konna, od 15 lat aktywnie startuje w jeździeckiej konkurencji "skoki przez przeszkody".

Michał - inwestor. Po kilku latach doświadczenia jako manager w korporacjach porzucił ją aby zająć się wyłącznie nieruchomościami. Michał zajmuję się obrotem, rewitalizacją kamienic. Specjalizuję się w wydobywaniu ukrytego potencjału z nieruchomości.

Inwestowanie w nieruchomości z wykorzystaniem inflacji to trudny temat w dzisiejszych czasach. Michał i Filip stosują strategię 5P, która składa się z: produktu, płynności, podaży, położenia i pewności.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się

O wykładowcach