Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Techniki storytellingu, które pomogą Ci rozkręcić biznes.

O nagraniu

Techniki storytellingu znajdziesz wszędzie – w mailach ofertowych, które wysyłasz do klientów, w rozmowach biznesowych, w opisach produktów i w prowadzeniu mediów społecznościowych. Paweł pokaże Ci takie, które są łatwe i szybko pomogą Ci rozkręcić Twój biznes.

Korzystanie z narracji w ten sposób pomaga odbiorcom nawiązać z Tobą lepszy kontakt i dużo szybciej wzbudzić zaufanie do Twojej marki. Wszyscy wolimy nawiązywać relacje z człowiekiem, a nie firmą. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku, gdy historia jest prosta i praktycznie każdy może się z nią utożsamić. Ma to również dodatkową zaletę – łatwiej i szybciej zapada w pamięć, ponieważ jest istotna dla każdego osobiście – odbiorca może zobaczyć siebie jako postać w historii.

Z wykładu dowiesz się:
✔️ Czym jest storytelling?
✔️ Jak możesz go wykorzystać w swoim biznesie?
✔️ Jak zainteresować klientów swoją historią?
✔️ Jak wyróżnić się na tle konkurencji?
✔️ Z jakich prostych technik storytellingu możesz korzystać?
✔️ Jak ze storytellingu korzystają duże marki?
✔️ Ciekawe przykłady.

Kim jest prowadzący?
Paweł Tkaczyk – Przedsiebiorca, strateg marki z ponad 20 letnim doświadczeniem, prezes agencji MIDEA specjalizującej się w projektowaniu identyfikacji wizualnej i budowaniu strategii marketingowej firmy i marki. Współpracował m. in. z SONY, HBO, Orange, LiveChat czy Brand24. Napisał trzy książki: „Zakamarki marki”, „Grywalizacja” oraz „Narratologia”– wszystkie znalazły się na pierwszym miejscu listy bestsellerów OnePress. Dodatkowo „Zakamarki marki” zdobyły tytuł Marketingowej książki roku 2011.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się