Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Efektywność podejmowanych działań w procesie tworzenia biznesu

O nagraniu

Z wykładu dowiesz się:
✔️ Czy posiadam wszelkie narzędzia wewnętrzne do prowadzenia działalności?
✔️ Co możemy zrobić sobie sami, aby nie podołać z wyznaczonymi sobie zadaniami?
✔️ Czemu służą negatywne myśli?
✔️ Jak krok po kroku ruszyć z rozwojem swojego projektu?
✔️ Jakie zadać sobie pytania gdy jestem w "martwym punkcie"?

Na te pytania odpowie Zdzisława Kurek - założycielka First Step Academy - szkoły podstawowej i przedszkola, które są na ryku edukacji od 2017r. Zdzisława zanim rozpoczęła własny biznes przez 10 lat realizowała wielomilionowe i złożone projekty oraz inwestycje. Współzarządzała spółką z obrotami ok. 1 miliard rocznie. Jej plany na najbliższą przyszłość to sieć anglojęzycznych szkół i przedszkoli w Polsce, sieć polskojęzycznych szkół z integracją niepełnosprawności.

Pozytywne myśli to klucz do osiągnięcia sukcesu i do efektywnego działania. Wstając rano z łóżka, mając natłok myśli z dnia poprzedniego niekoniecznie jesteśmy zmobilizowani do działania. Wręcz przeciwnie, przytłacza nas myśl kolejnych wielkich spraw. Przez to hamujemy nasze działania.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś/aś się nad tym po co Ci biznes? Czy robisz to, aby dawać więcej miejsc pracy dla innych ludzi? Czy może chcesz spowodować by świat stał się lepszy? A może chcesz więcej zarabiać i stać się niezależnym finansowo? Pamiętaj, żeby przed rozpoczęciem swojej działalności zadać sobie to pytanie i na nie szczerze odpowiedzieć.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się