Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Moda na Sukces – Masz go? Czy tylko tak Ci się wydaje…

O nagraniu

Z wykładu dowiesz się:
✔️Czym jest szczęście?
✔️Czy jesteście szczęśliwi?
✔️Na czym polega pełny i niepełny sukces?
✔️Co to trójca sukcesu? Pełny i niepełny sukces?
✔️Jak osiągnąć ten sukces?
✔️Moja droga do sukcesu i czy go osiągnąłem?

Na te pytania odpowie Rafał Reszka - Przedsiębiorca, współwłaściciel firmy rodzinnej Kurier Transport, która funkcjonuje w branży transportowej od 1990 roku. Specjalizuje się w przewozach LTL i FTL Express oraz dostawach just in time. Firma Rafała obsługuje najbardziej wymagających klientów, poczynając od branży automotive po przewóz dzieł sztuki. Usługi najwyższej jakości oferowane są przy indywidualnym podejściu do potrzeb klienta.

Dla każdego z nas sukces może oznaczać trochę co innego. Każdy może mieć własne rozumienie tego pojęcia. Należy pamiętać jednak, że nie każda osoba, która osiągnęła sukces ma szczęśliwe życie.

Myśląc o sukcesie, warto zastanowić się nad jedną kluczową kwestią. A mianowicie, dobrze jest odpowiedzieć sobie na pytanie ile jestem w stanie poświęcić, jaką cenę jestem w stanie zapłacić, aby tylko osiągnąć sukces? Czasami mając przed sobą cel i skupiając się tylko na tym jednym obszarze, bagatelizujemy pozostałe aspekty, które niepielęgnowane mogą spowodować zupełnie przeciwną reakcję.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się