Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Budowanie marki na Instagramie

O nagraniu

Z wykładu dowiesz się:
✔️ Jak wypracować strategię marki na Instagramie?
✔️ Jak powinien wyglądać prawidłowy biogram?
✔️ Jak powinna wyglądać nazwa konta?
✔️ Jakie zdjęcia, opisy i hashtagi dodawać na Instagrama?
✔️ Jak budować relacje na Instagramie?
✔️ Jakie jest 6 sposobów pozyskiwania fanów na Instagramie?
✔️ Jakie rodzaje konkursów robić na Instagramie?
✔️ Jak zrobić reklamę na Instagramie?
✔️ Jak ustawić manager reklam?
✔️ Jakie są zalety konta firmowego?

Na te pytania odpowie Szymon Mierzwa, wybitny ekspert w zakresie tworzenia, budowania, prowadzenia profili na FB i Instagramie. Pomaga markom stawać się bardziej rozpoznawalnym oraz uczy jak skutecznie promować swoją markę osobistą w Internecie.

Instagram to doskonałe narzędzie do nawiązywania relacji z klientami oraz budowania wizerunku marki przedsiębiorcy, eksperta czy swojej firmy. Istotną rzeczą jest to w jaki sposób prowadzimy konto na Instagramie, jak ono wygląda, jak się komunikujemy. Jeżeli chcemy to narzędzie wykorzystać do rozwoju swojego biznesu musimy odpowiedzieć sobie na pytanie - dlaczego ktoś miałby zaobserwować nasz profil?

Na dobrze prowadzone konto na Instagramie składa się kilka czynników. Pierwszą rzeczą, z którą spotyka się nasz potencjalny klient jest nasza nazwa, nasze zdjęcie profilowe oraz biogram. Kolejnymi elementami kluczowymi dla prowadzenia konta są zdjęcia na tablicy, dodawanie właściwych hashtagów i opisów. Do utrzymywania relacji z naszymi obserwatorami przydają się wszelkie konkursy, których organizowanie jest banalnie proste na IG. Nie można nie wspomnieć także o dodawaniu relacji storie's czy robieniu live'ów. Z wykładu dowiesz się w większych szczegółach jak wszystkie te elementy robić właściwie na Instagramie.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się

O wykładowcy