Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Ochrona zasobów w nowej rzeczywistości gospodarczej.

O nagraniu

Ryszard podczas wykładu podzielił się swoim wieloletnim doświadczeniem w inwestowaniu. Opowiedział naszym Studentom w jaki sposób można zmniejszyć "kruchość" w biznesie, czyli czynniki na które nie mamy wpływu jako przedsiębiorcy. Przedstawił kluczowe działania dla przetrwania, m. in.: dążenie do rozproszonego systemu zarządzania, a nie do centralizacji, utrzymywanie znaczne zasoby na okresy gorszej koniunktur, nie zadłużać się ponad miarę, bo spadek rentowności nas zabije.

Z wykładu dowiesz się:
✔️ Jak postrzegamy zmiany rzeczywistości?
✔️ Podział zasobów na kategorie.
✔️ Analiza post mortem kroków obronnych: złoto, nieruchomości, obligacje indeksowane.
✔️ Zmniejszanie kruchości w biznesie.
✔️ Kluczowe działania dla przetrwania.
✔️ Jak Jan, Janek i Jaś sobie poradzili oraz „Jankowe" wnioski.
✔️ Strata to super rada, tak jak i zysk.
✔️ Cóż tam, panie, w polityce? Chińcyki trzymają się mocno!?
✔️ Kruchość systemowa ciągle wzrasta, i to wraz z rosnącymi zakłóceniami.
✔️ Co dalej z tym kryzysem?
✔️ Najmłodsze stadko czarnych łabędzi.

Ryszard Jaszczyński – urodził się i dorastał w komunistycznej Polsce. Mimo to, a może właśnie dzięki temu, nigdy nie przestał marzyć.
W dziedzinie finansów jest samoukiem. Przeczytane setki książek oraz (paradoksalnie) brak formalnego ekonomicznego wykształcenia zaowocowały nowatorskim, niezwykle prostym i logicznym, podejściem do zasad budowania zamożności.
Wieloletnia przygoda z aktywną grą na giełdzie i docenianie zalet posiadania nieruchomości ułatwiły autorowi zbudowanie portfela dochodowych aktywów i osiągnięcie finansowej wolności.
Szeroki zbiór życiowych doświadczeń oraz znajomość świata (nie tylko finansowego) gwarantują, że czytelnik nie będzie się nudził, podróżując „drogą do zamożności”. Autor był między innymi: szybownikiem, instruktorem lotniczym, członkiem kadry narodowej w sportach samolotowych, wykładowcą akademickim, kapitanem w PLL LOT. Posiada także patent morskiego sternika jachtowego.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się