Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Systemy subskrypcyjne

O nagraniu

Z wykładu dowiesz się:
✔️ Jak wprowadzić subskrypcyjne w biznes?
✔️ Dlaczego warto wprowadzić subskrypcje?
✔️ Jakie są przykłady subskrypcyjnych biznesów?
✔️ Jakie są zalety modelu subskrypcyjnego?
✔️Jakie są wady modelu subskrypcyjnego?
✔️Czy każdy biznes może być oparty na systemie subskrypcyjnym?

Na te pytania odpowie Artem Rusin - przedsiębiorca, który działa w kilku obszarach: - BiuroDlaMiŚa - wirtualne biuro i doradztwo małym przedsiębiorcom (MIŚom) - Avega - szkolenia ze sprzedaży i obsługi klienta - Asbiro Chata - miejsce, gdzie mieszkają przedsiębiorcy - Sprzedaż IT - sprzedaję do dużych podmiotów rządowych sprzęt IT - Nieruchomości - hobbystycznie - bez większych doświadczeń.

Systemy subskrypcyjne, to trend dawno przewidziany przez futurologów. Przestajemy płacić za możliwość, zaczynamy płacić za wynik - za wynik tu i teraz. Rewolucja nie zaczęła nadchodzić na dobre i ten kto wskoczy do pociągu teraz i dostosuje swój model biznesowy będzie miał spokój przez kolejne burzliwe lata.

Nasze wspólne 90 minut przeznaczę na pokazanie, jak wprowadzić subskrypcję w tradycyjnym biznesie. Opiszę, jak to działa u mnie i dlaczego akurat tak. Wytłumaczę też, dlaczego otworzyłem szampana, gdy faktura od mojego dostawcy subskrypcyjnego przekroczyła 100zł i dlaczego pracuję ciężko na to by móc płacić mu 1000zł miesięcznie.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się