Miejsce, gdzie poznasz równych sobie przedsiębiorców!

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni dla osób, które prowadzą własną firmę, lub właśnie chcą ją założyć.

ASBIRO to jedyna uczelnia w Polsce, w której wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy. 

Możesz tu spotkać i porozmawiać z prawdziwymi praktykami i pasjonatami własnych biznesów, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami kursu.

Kim są nasi wykładowcy? Tylko i wyłącznie doświadczeni przedsiębiorcy. Niekoniecznie każdy z nich ma za sobą kilkadziesiąt lat prowadzenia firmy, ale każdy musi mieć doświadczenie związane z tym, o czym mówi na zajęciach. Jeśli chodzi o branże to wymyśl jakąkolwiek i są duże szanse, że na naszych zajęciach będziesz mógł spotkać kogoś z danej dziedziny.

Znajdziesz tu same konkrety, co działa, a co nie, na co zwrócić uwagę a czym nie zawracać sobie głowy, czego unikać aby nie narobić sobie problemów.

asbiro

Networking to w ASBiRO podstawa. Nigdy nie wiesz, kiedy spotkana osoba, poznany świeży człowiek, kiedyś w życiu jego kontakty, jego możliwości, mogą nam się przydać. Zwykła prosta rozmowa teraz, może za dwa, trzy lata zostać przekuta w niesamowity projekt.

ASBiRO to nie tylko wykłady. Obywatelu świata, świat stoi przed tobą otworem. Każdego roku organizujemy kilka wyjazdów zagranicznych, które studentom i sympatykom ASBIRO pozwalają poszerzyć biznesowe horyzonty i jednocześnie połączyć przyjemne z pożytecznym. Nasze wyjazdy to nie tylko biznes i niezliczone spotkania ale również czas na odpoczynek i poznawanie nowych zakątków świata.

Na naszej Uczelni każdy znajdzie coś dla siebie, jesteś na to gotowy?

  • Kurs Podstawowy to nasza sztandarowa oferta dla początkujących przedsiębiorców oraz ludzi, którzy dopiero pragną założyć swoją działalność gospodarczą.

https://www.asbiro.pl/kurs-podstawowy/#start

  • MBA Nieruchomości  – Jeśli interesujesz się inwestycjami w nieruchomości i chciałbyś na tym zarabiać, mamy coś dla Ciebie! To kurs dla osób, które inwestują bądź swoją przyszłość wiążą z inwestycjami w nieruchomości.

https://www.asbiro.pl/studia-mba/nieruchomosci/#start

  • MBA Przedsiębiorczość – Rozwój firmy powyżej pewnej bariery wymaga totalnej zmiany w podejściu do zarządzania. To nasza oferta dla ludzi, którzy już prowadzą swoje małe firmy i pragną je powiększyć.

https://www.asbiro.pl/studia-mba/przedsiebiorczosc/#start

  • Kurs Rozszerzony – Polskie prawo nie pozwala zdobyć tytułu licencjata z prowadzenia małej firmy. Można jednak tak przygotować program innych kierunków, aby był on maksymalnie przydatny osobom, które taką firmą prowadzą. Naszą odpowiedzią jest właśnie Politologia, która wbrew pozorom ma bardzo dużo wspólnego z biznesem.

https://www.asbiro.pl/licencjat/politologia/#start

  • Warsztaty Biznesowe – to nowość w naszej ofercie. Są to unikatowe spotkania skierowane do osób pragnących zgłębić tajniki biznesu poprzez praktyczne zajęcia z ekspertami w danej dziedzinie. Na miejscu we Wrocławiu!

https://www.asbiro.pl/warsztaty-biznesowe/#start

To co nas odróżnia od innych szkół to właśnie praktyczne podejście do przedsiębiorczości.