Newsletter

Będziemy Cię informować o nowościach w ASBIRO.

E-biznes i Media Społecznościowe – studia licencjackie

Polskie prawo nie pozwala zdobyć tytułu licencjata z prowadzenia małej firmy. Można jednak tak przygotować program innych kierunków, aby był on maksymalnie przydatny osobom, które taką firmą prowadzą. Naszą odpowiedzią jest właśnie Politologia, która wbrew pozorom ma bardzo dużo wspólnego z biznesem.

Dzięki dużej ilości przedmiotów psychologiczno-historycznych idealnie wkomponowuje się w potrzeby, które ma dzisiejszy przedsiębiorca. Psychologia to nauka o zachowaniu człowieka. Zajęcia z tego przedmiotu pozwolą nie tylko odkryć co kieruje klientem podczas wyboru towaru, ale również przyczynią się do lepszej rekrutacji i zarządzania pracownikami.

W programie politologii znajduje się również wiele przedmiotów ekonomicznych. Mamy więc historię gospodarki, historię myśli politycznej, handel międzynarodowy jak również prawo. W końcu polityka to sztuka ustanawiania prawa, a jego znajomość przydaje się zwłaszcza podczas prowadzenia firmy.

Obecne są także zajęcia z marketingu, wizerunku, public relations jak i bycia liderem. Wszak przedsiębiorca jest liderem w swojej firmie, a polityk w swoim najbliższym otoczeniu. Przedmioty realizowane w ramach naszego programu politologii zdecydowanie są bardzo przydatne podczas prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Organizatorzy

Przy współpracy z nami Uczelnia WSTiE (www.wste.edu.pl) przygotowała Studia Licencjackie realizowane w duchu ASBIRO. Oferta skierowana jest do osób, które od studiów oczekują czegoś więcej niż tylko organizowania egzaminów, które mają stwierdzić fakt zapamiętania podręczników na pamięć. Do osób, które podobnie jak my uważają, że prowadzenia firmy można nauczyć się tylko od przedsiębiorców i dla tych, którzy wysoko cenią sobie połączenie teorii z praktyką. 

 

Czego mnie te studia nauczą?

Studiami będą zainteresowane osoby prowadzące własną firmę lub takie, które swoją przyszłość planują związać z biznesem. Oprócz podstawowej wiedzy z zakresu zarządzania czy marketingu nasz program zakłada również poruszenie takich tematów jak prawo, księgowość, ekonomia, optymalizacja podatkowa, Internet, psychologia, zarządzanie czasem i wiele innych dziedzin, głęboko powiązanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

A co w tym takiego wyjątkowego?

To prawda, że podobnych rzeczy uczą na wielu uczelniach. Dla Ciebie jako studenta ważniejsze jest jednak to, kto Cię uczy. Ten sam przedmiot można realizować na wiele sposobów. Kilkadziesiąt lat temu w Polsce do nauki ekonomii używano podręcznika napisanego przez Marksa. Dzisiaj powszechnie wiadomo, że to właśnie jego teorie do powszechnej biedy doprowadziły całą wschodnią Europę. Podobnie jest dzisiaj.  Na przykład w opracowanym programie jest przedmiot dotyczący rekrutacji pracowników. Na przeciętnej Uczelni taki przedmiot jest prowadzony przez osobę, która w swoim życiu nie zatrudniła ani jednej osoby. Zawsze szukała pracy, nigdy jej nie dając. Program WSTiE tym  różni się od innych, że ten przedmiot merytorycznie wspiera osoba, która przyjęła do pracy ponad 5 tys. osób w swojej karierze. I takie założenie można dać przy nauce każdego przedmiotu. U nas zawsze jest to człowiek z doświadczeniem biznesowym. Nauk biznesowych nie może uczyć człowiek, który nigdy nie prowadził firmy.

Czy słyszeliście kiedyś od jakiegoś znajomego, że nie potrafi się doczekać, bo dopiero za kilka dni pojedzie do szkoły, na zajęcia…? Ja niestety nie słyszałem.

Jednak dzięki szkole, w której można spotkać, poznać wyjątkowych ludzi i uczyć się od praktyków biznesu z wielu branż, moi znajomi mogą to usłyszeć ode mnie! Mogą usłyszeć o ASBiRO, unikalnej szkole dla przedsiębiorczych osób z ambicjami.

Paweł Kafkastudent Politologii

Wykładowcy

Kadra studiów licencjackich to 96 osób, do których zaliczają się wykładowcy WSTiE oraz aktywni przedsiębiorcy współpracujący z ASBIRO, a ich liczba rośnie co miesiąc. Wielu z nich to osoby prowadzące od wielu lat własne firmy i odnoszące sukcesy w swoich dziedzinach. Wśród nich znajdują się ludzie z listy najbogatszych Polaków, a także mali przedsiębiorcy, prowadzący swoje firmy czy małe biznesy.

Andrzej Blikle

Przedsiębiorca, właściciel cukierni A. Blikle, profesor matematyki, notowany na liście najbogatszych polaków. Całe swoje życie przygotowywał się do kariery naukowej. W 1966 roku obronił doktorat z matematyki. Habilitował się w 1971 roku, tytuł profesora nadzwyczajnego zdobył w 1976, a profesora zwyczajnego w 1990. W tym samym też roku przejął po ojcu biznes rodzinny, cukiernię założoną w 1869 roku. Gdy ją przejmował firma zatrudniała 40 osób. Po 20 latach pracy jako prezes zarządu firma rozwinęła się do blisko 300 osób. Ten fenomenalny wzrost jest zasługą konsekwentnego wdrażania w firmie metody zarządzania zwanej TQM. Zdecydowanie Andrzej był w tej dziedzinie pionierem na ziemiach Polskich. Obecnie jest uznawany za największego eksperta TQM w kraju. Pomógł wdrożyć te techniki w setkach firm w Polsce.

www.moznainaczej.com.pl

Leszek Stafiej

Przedsiębiorca, założyciel i prezes Stafiej Partnerzy DKS, niezależny doradca ds. komunikacji społecznej, marketingowej i mediów. Współzałożyciel Radia ZET, Dolnośląskiego Radia BRW oraz Dziennika Życie. Twórca wielu popularnych programów telewizyjnych. To on jest odpowiedzialny za powstanie takich teleturniejów jak Miliard w Rozumie, Kochamy Polskie Seriale i wielu innych. Długoletni wiceprezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy w Polsce (IAA) oraz założyciel Polskiego Towarzystwa Gospodarczego. Zawsze związany z mediami. Z zamiłowania dziennikarz, tłumacz i wykładowca.

www.stafiej.pl

Tad Witkowicz

Pochodzący spod Kodnia amerykański miliarder polskiego pochodzenia. Gdy był nastolatkiem wraz z rodzicami wyemigrował do Kanady, gdzie skończył szkołę. Aby utrzymać się na studiach wieczorami pracował zbierając robaki na polu golfowym. Skończył fizykę i zaczął specjalizować się w światłowodach. W latach osiemdziesiątych odszedł z pracy, aby założyć swoją pierwszą firmę Artel, która kilka lat później zadebiutowała na giełdzie NASDAQ. Po sprzedaży Artela, Tad założył kolejną firmę w branży IT – CrossComm, która produkowała Routery. Ona również zadebiutowała na NASDAQ, a po kilku latach została w całości sprzedana za kilkaset milionów dolarów. Kolejna firma Witkowicza – Adlex, stworzyła oprogramowanie do monitorowania ruchu w sieci internetowej. Tym razem firma nie trafiła na giełdę, gdyż bardzo szybko zainteresował się nią kupiec, który również zapłacił kilkaset milionów dolarów. Dzisiaj Tad nie jest aktywnym przedsiębiorcą. Prowadzi fundusz Venture Capital i inwestuje w przedsięwzięcia innych osób.

www.tadwitkowicz.pl

 

Jak więc widzicie, na tych studiach poznacie wielu bardzo doświadczonych przedsiębiorców, którzy niejednokrotnie zaczynając od zera dorobili się wieluset milionów złotych. A osiągnęli to wszystko dzięki ulepszanej przez dziesiątki lat umiejętności współpracy z ludźmi, zarządzania nimi, poprawy wydajności swojej pracy, odczytywania potrzeb klientów i coraz lepszego ich zaspokajania. To są naprawdę wybitne osoby. Poświęćcie trochę czasu i wygooglajcie w Internecie za ich nazwiskami. Jeżeli chodzi o te studia to nie ma lepszych referencji niż właśnie ta lista osób, która zdecydowała się zaangażować w prowadzenie wykładów.

wykl

 

Nie sposób wymienić wszystkich wykładowców, którzy będą prowadzić zajęcia. Nie chcielibyśmy aby ta oferta ciągnęła się w nieskończoność. Zawsze możesz sprawdzić listę wszystkich naszych wykładowców i zobaczyć z jakimi nazwiskami możesz spotkać się podczas kursu.

lista wykladowcow

W ramach studiów otrzymasz również dane kontaktowe do wszystkich naszych wykładowców. Wszyscy oni chętnie się angażują i z pewnością będziesz mógł konsultować z nimi wszystkie bieżące decyzje. Zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych, gdzie doświadczenie przedsiębiorcy gra podstawową rolę.

Goście specjalni

Oprócz codziennych zajęć na naszej Uczelni odbywają się różne wyjątkowe wydarzenia. Uroczysta inauguracje studiów, rozdanie dyplomów czy wręczenie nagród. Na te wydarzenia zapraszamy wyśmienitych gości, znanych na całym świecie przyjaciół wolnej przedsiębiorczości. Poniżej przedstawiamy kilka osób, które odwiedziły nas w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy.

mark

stockman

hans

Mark Skousen

Przedsiębiorca, ekonomista, inwestor giełdowy, jego cotygodniowy płatny newsletter o giełdzie prenumeruje ponad 900 tys. ludzi na całym świecie.

David Stockman

Przedsiębiorca, ekonomista, minister od planowania i budżetu w rządzie Ronalda Reagana, twórca Reaganomiki, stworzył i zarządzał fabryką części samochodowych o obrotach 4 miliardów dolarów.

Hans Adam II Liechtenstein

Przedsiębiorca, ekonomista, książę Liechtensteinu, prowadzi winnice, bank, jak również jest jednym z największych producentów ryżu w USA.

Przykładowe zajęcia

Cezary Kaźmierczak – Czy Państwo gardzi przedsiębiorcami

Wykład na temat współpracy Państwa z przedsiębiorcami poprowadzony przez Cezarego Kaźmierczaka podczas seminarium, na którymi uczestnikami byli również studenci naszego Kursu Rozszerzonego.

 

Sławek Muturi – Bogactwo, a wolność finansowa

Wykład dotyczący różnicy między majątkiem, a dochodem pasywnym. Sławek opowiada o dwóch różnych strategiach czy też wyobrażeniach ludzi na temat pieniędzy. Wykład został zarejestrowany podczas zlotu studentów ASBIRO podczas letniego Biznes Campu.

 

Paweł Królak

Strateg biznesowy i twórca systemów wspierających rozwój firmy, pasjonat niestandardowego marketingu i zarządzania, przedsiębiorca, Coraz Lepszy Szef w CorazLepszaFirma.pl, właściciel Klubu Książki Tolle.pl (który stworzył mając 300 zł na start, a po kilku latach doprowadził do siedmiocyfrowych obrotów rocznych), Prezes Towarzystwa Biznesowego Lubelskiego, autor i współautor książek (m.in. współautor bestsellerowej „Biblii e-biznesu”) i niezliczonych artykułów branżowych, W wolnych chwilach bardzo dużo czyta, bo stale doskonalić trzeba też siebie. Z przyjemnością dzieli się doświadczeniem, więc jeśli masz pytania – pisz śmiało. 
 
 


Zapraszamy na nasz kanał na Youtube. Opublikowaliśmy tam więcej filmów dotyczących ASBIRO. Znajdziesz tam relacje z naszych imprez, z budowy szkoły w Afryce, jak również kilka kolejnych wykładów, które opublikowaliśmy w całości.

Jaka jest to forma studiowania?

Kształcenie odbywa się w formie studiów niestacjonarnych: wykładów, zajęć praktycznych, kursów ułatwiających opanowanie materiału oraz zdania egazminów jak również e-learningu. Studia trwają 3 lata. Wszystkie zajęcia organizowane przez ASBiRO są nagrywane i udostępniane studentom przez internet. Dzięki temu w każdej chwili można powrócić do informacji z wykładów, lepiej przygotować się do egzaminów czy po prostu nadrobić w ten sposób nieobecność.

Struktura studiów

Studia są realizowane przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii (WSTiE), a ASBIRO jako partner merytorycznie i organizacyjnie wspiera jej działanie. Wszystkie zajęcia w ramach studiów można podzielić na dwie części. Pierwszą częścią są zajęcia studiów licencjackich prowadzone w siedzibie WSTiE w Suchej Beskidzkiej.  Jeżeli jakikolwiek student ma otrzymać, na jakimkolwiek kierunku, oficjalny dyplom ukończenia studiów licencjackich to musi uczestniczyć w tych zajęciach. Druga część to realizowane przez ASBIRO zajęcia uzupełniające. Na nich poruszane są zagadnienia ważne z punktu widzenia prowadzenia firmy,  które nie zostały ujęte w programie studiów, a których nie znajdziecie w programie żadnej uczelni w naszym kraju. 

Specjalność – E-biznes i media społecznościowe

Nasze studia licencjackie są przeznaczone dla właścicieli małych firm oraz osób, które swoją przyszłość wiążą z prowadzeniem własnej firmy. Głównym ich założeniem jest przekazanie niezbędnej wiedzy i umiejętności przez kadrę wykładowców i praktyków, którzy sami zbudowali własne przedsiębiorstwa. Uczymy organizować oraz promować biznes w naprawdę niespotykanej dotąd formie. Program studiów koncentruje się na dwóch obszarach: jak organizować i jak promować mały biznes. Stąd oprócz prowadzenia przedmiotów ściśle biznesowych studia przygotowują do wielokierunkowych działań firmy w Internecie. 

W ramach studiów o specjalności E-biznes i media społecznościowe realizowane są między innymi następujące przedmioty:

Technologia informacyjna
Podatki
Podstawy socjologii
Psychologia społeczna
Etyka
Prawo, ochrona własności intelektualnej
Współczesne systemy polityczne
Partie i systemy partyjne
Administracja Publiczna
Samorząd i wspólnoty lokalne
Przetargi i sektor Państwowy
Marketing
Marketing polityczny
Sprzedaż
Polityka gospodarcza i społeczna
Współczesne stosunki międzynarodowe
Prawo wspólnotowe i integracja europejska


 
Metodologia badań społecznych i politologicznych z elementami statystyki i demografii
Organizacja i zarządzanie
Public relations
Media i biznes
Ekonomia
Podstawy rachunkowości
Giełda i papiery wartościowe
Inwestowanie na giełdzie
Nieruchomości inwestycje
Portale społecznościowe
Budowa stron internetowych
Copywriting
Bezpieczeństwo w firmie
Zarządzanie projektami
Zarządzanie jakością w przedsiębiorstwie
Projekt specjalizacyjny

 

Obecność i nagrania z zajęć

Wszystkie zajęcia przez nas organizowane są nagrywane, chyba że wykładowca zażyczy sobie inaczej co zdarza się bardzo rzadko. Zapisując się na studia każdy student otrzymuje własny login i hasło do zamkniętego serwisu internetowego z nagraniami. Każdy student Kursu Rozszerzonego ma dostęp do nagrań ze zjazdów, w których uczestniczył. Gdy student ukończy Kurs Rozszerzony zostanie naszym absolwentem i otrzyma dostęp do nagrań ze wszystkich zajęć Kursu Rozszerzonego, jakie tylko posiadamy w naszej bazie. A więc tych zajęć, które odbyły się zanim trafił na kurs, tych, na których był nieobecny w ramach swoich zjazdów, jak i do tych zajęć, które odbędą się w przyszłości.

Po zakończeniu studiów nadal będziesz dysponował dostępem do Klubu ASBIRO i zawsze będziesz mógł wrócić do interesujących cię zajęć. Mało tego. Gdy tylko otrzymasz dyplom i zostaniesz naszym absolwentem dostaniesz dostęp do wszystkich nagrań jakie zgromadziliśmy w ramach Kursu Rozszerzonego i wielu innych okazji. Na chwilę obecną jest to ponad 2000 godzin wykładów prowadzonych przez prawdziwych przedsiębiorców. Mało tego, nasza baza ciągle rośnie i jako nasz absolwent będziesz mógł oglądać ok 64 godziny nowych wykładów każdego miesiąca.

Praca licencjacka

Warunkiem ukończenia studiów licencjackich jest obrona pracy licencjackiej, która w przypadku tego programu ma szczególną formę. Na ostatnim roku studenci biorą udział w seminariach dyplomowych i warsztatach prowadzonych przez osoby związane z rynkiem Venture Capital. Będą to zarówno osoby, które dostały od takich firm pieniądze na rozwój swojego przedsiębiorstwa, jak i przedstawiciele tych firm, którzy decydują, komu przyznać środki finansowe. Obrona pracy licencjackiej będzie polegała na zaprezentowaniu przygotowanego przez siebie planu na biznes prawdziwym inwestorom.

Komisja oceniająca prace będzie się składać z promotora, recenzenta, przewodniczącego oraz osób aktywnie inwestujących w początkowej fazie rozwoju firmy, a także osób, które zbudowały swoje wielkie firmy od zera. W komisji będą także osoby z listy najbogatszych Polaków. Studenci, którzy przekonają oceniających do swojego biznesplanu, mają szansę na uzyskanie środków finansowych umożliwiających realizację przedsięwzięcia. Studenci, którym nie uda się przekonać inwestorów, uzyskają wsparcie w postaci doradztwa.

Kompletny plan na biznes po studiach

Przy współpracy z WSTiE oferujemy studentom nie tylko naukę, ale także wiedzę i znajomości, które można wykorzystać w praktyce. Jeżeli Ty jako student poważnie podejdziesz to tematu pracy licencjackiej, to nie tylko będziesz miał profesjonalnie przygotowany plan na biznes, skonsultowany z ludźmi, którzy zawodowo zajmują się inwestowaniem w start-upy, ale również, o ile przekonasz inwestorów dostaniesz pieniądze na jego realizację. Nie będzie to proste zadanie, ale nawet jak ci się nie uda, to każdy nasz wykładowca zawsze będzie służył ci radą i pomocą w jego zrealizowaniu. A wykładowców mamy, jak zdążyłeś się już przekonać – naprawdę dobrych jeżeli chodzi o prowadzenie własnej firmy.

Jaki dyplom otrzymują absolwenci?

Absolwenci Kursu Rozszerzonego otrzymają dwa dyplomy, po jednym od każdej Uczelni organizującej kurs.

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologi

Dyplom WSTiE stanowi potwierdzenie ukończenia studiów wyższych na kierunku Politologia ze specjalnością E-biznes i Media Społecznościowe oraz uzyskania tytułu LICENCJATA. Wraz z dyplomem studiów absolwent otrzymuje suplement do dyplomu, który zawiera pełne informacje dotyczące ukończonych studiów oraz wykaz przedmiotów wraz z programową liczbą godzin, w jakich przedmioty były realizowane.

ASBIRO

Od nas również dostaniesz ładny dyplom. Co prawda my nie posiadamy akredytacji, a nasz dyplom nie ma „mocy oficjalnej”,  ale z drugiej strony dzięki temu nie musimy się trzymać wyznaczonego wzoru. Dlatego też nasz jest o wiele ładniejszy i ma hologram ;)

 

Najczęściej zadawane pytania

Czy muszę mieć maturę aby wziąć udział w Kursie Rozszerzonym?

Oczywiście, że nie. Aby uczestniczyć w naszym kursie wystarczy chęć i determinacja, aby prowadzić własną firmę lub ją rozwinąć. Brak matury jest jednak przeszkodą formalną i powoduje to, że nie będziesz mieć statusu studenta. Na zajęcia możesz chodzić tak samo jak każdy, jednak nie dostaniesz indeksu, ani legitymacji studenckiej, ani też po ukończeniu kursu nie otrzymasz tytułu Licencjata. Owszem, wiedza, umiejętności i znajomości Ci zostaną, od ASBIRO otrzymasz dyplom, jednak nie będzie to oficjalny tytuł licencjata.

 

Gdzie odbywają się zajęcia?

Studia realizowane są głównie w formule e-learningowej. Jednak podczas jednego roku akademickiego studenci fizycznie uczestniczą w 5 zjazdach organizowanych w siedzibie WSTiE w Suchej Beskidzkiej, na których obecność jest obowiązkowa i bardzo ważna. Dodatkowo przynajmniej jeden raz w miesiącu ASBiRO organizuje w Warszawie dodatkowe zajęcia z przedsiębiorcami, które w praktyczny sposób uzupełniają materiał realizowany na zjazdach w Suchej Beskidzkiej.

 

Wspólna sobotnia integracja

Tradycją jest to, że w sobotę po zajęciach wszyscy studenci wraz z wykładowcami udają się do zaprzyjaźnionej restauracji, gdzie trwają dyskusje na rożne tematy. Wbrew pozorom to podczas tej sobotniej integracji rozmawiając z uczestnikami kursu można wynieść naprawdę wiele. Integracje odbywają się w restauracji w hotelu, w którym nocują uczestnicy kursu, gdzie z reguły siadamy wspólnie przy piwku i kolacji oraz rozmawiamy niejednokrotnie do białego rana :-)

Noclegi

Jeżeli dojeżdżasz na nasze zajęcia i potrzebujesz noclegu to pomagamy w znalezieniu hotelu. Dysponujemy kilkoma zaprzyjaźnionymi hotelami, w których nocujemy w miarę potrzeb. Koszt jednego noclegu bez wyżywienia waha się od 33 do 54 zł. Jeśli potrzebujesz noclegów podczas zjazdu, koniecznie skontaktuj się z osobą koordynującą studia ze strony ASBiRO (kontakt poniżej), która pomoże Ci wszystko załatwić. 

Co mówią nasi studenci?

Prowadzisz biznes a nie miałeś jeszcze do czynienia z ASBiRO?
Sprawdź bo jestem przekonany, że nie wiesz co tracisz!
Ja po roku zdobywania wiedzy na Kursie Rozszerzonym zyskałem tyle co nie dała mi żadna edukacja szkolna, którą odbywałem przez lata. Nie dotyczyła ona tych sfer, w których obecnie się znajduję. Drogę, którą już przeszedłem musiałem pokonać bez przygotowania. Dużo się nauczyłem ale również zapłaciłem za to niemałą cenę. ASBiRO to środowisko, w którym doskonale się odnajduję. Są w nim ludzie, których mogłem spotkać, zaprzyjaźnić się z nimi oraz porozmawiać o wspólnych doświadczeniach w życiu codziennym i przedsiębiorcy. Wszystko to co łączy ASBiRO jest dla mnie bezcennym zyskiem w kolumnie aktywów!
Marcin Wilkstudent KR

Z czystym sumieniem mogę głośno powiedzieć, że ASBIRO to najlepsza uczelnia w Polsce. Studiując na uczelni państwowej, wytrzymałam rok, gdzie studentom wykłada się wyłącznie teorię, nie mającą zastosowania w życiu codziennym. ASBIRO natomiast uczy praktycznej wiedzy, wiedza i doświadczenie wykładowców (przedsiębiorców), stanowią dla nas najcenniejszą lekcję. Polecam każdemu, kto myśli o swoim biznesie i chce od życia czegoś więcej.

Paulina ĆwikStudentka II roku

Od zawsze lubiłem Korwina, Cebulskiego i biznes. Lubisz? Wchodź. Nie lubisz? Szkoda, stracisz; świetne znajomości oraz trwałe kontakty biznesowe w całej Polsce.

Konrad PodosekStudent II roku

Jeśli standardowe życie nie jest dla Ciebie, zapraszam do ASBIRO! W tej alternatywnej szkole wiedzę czerpiesz od osób, które osiągnęły już 
sukces w danej dziedzinie i przekazują Ci swoje doświadczenia. Poza tym, z każdym z wykładowców masz szansę zbudować wartościową relację, 
ponieważ w naszym środowisku nikt się nie wywyższa i piwa możesz się napić zarówno ze studentem jak i wykładowcą. Co do samych studentów – 
spotkasz tu ludzi, którzy będą Cię motywować a nie ograniczać. Rusz tyłek i chodź do nas a osobiście poznasz ludzi, których historie z życia chętnie sam przeczytałbyś w gazecie!

Marcin KrusińskiAbsolwent KR

 

Przyjdź i zobacz nasze zajęcia zanim się zapiszesz

Studia są dość kosztowną formą nauki. Zdajemy sobie sprawę, że nie chcesz kupować kota w worku. Byłoby to nieroztropne. Sami uczymy, że na sprzedawców trzeba uważać i każdego dobrze sprawdzić. Nie oczekujemy abyście tylko nas pytali o to, czy warto chodzić do nas na studia :-) Gorąco zachęcamy do tego, abyście przekonali się na własne oczy jak wyglądają nasze studia i najzwyczajniej na świecie spotkali się i porozmawiali z naszymi studentami z poprzednich lat. Okazją do tego jest seminarium.

Seminarium – Trzy razy w roku organizujemy coś co nazywamy seminariami. Zawsze organizujemy jedno w październiku, jako inaugurację roku akademickiego. Kolejne seminarium wypada w okolicach lutego, dokładnie na pierwszych zajęciach drugiego semestru. Trzecie seminarium organizujemy w maju lub czerwcu jako bardziej uroczyste zamknięcie roku akademickiego. Seminarium to nic innego jak otwarte drzwi na naszej uczelni. Wszyscy nasi studenci uczestnictwo w seminariach mają w ramach kursu, natomiast osoby niezwiązane z ASBIRO muszą takie seminarium opłacić. W ten sposób za niewielką kwotę możesz zobaczyć jak wygląda kurs, a także porozmawiać z naszymi studentami, również ze studiów licencjackich i spytać ich o opinię, nasze silne i słabe strony itp. Poniżej relacja z jednego seminarium i linki do miejsc, gdzie dowiesz się o nadchodzących seminariach.

Zobacz najbliższe seminaria
Zobacz nagrania z poprzednich seminariów

Rekrutujemy grupę #5


Już czwarty rok z rzędu wraz z WSTiE organizacji studia licencjackie. W pierwszym roku 18 osób skorzystało z naszej oferty studiowania na kierunku Politologia. Drugi i trzeci rok był był znacznie liczniejszy. Odpowiednio 46 i 64 osoby. Jeśli zastanawiasz się czy dołączyć do grona naszych studentów skontaktuj się z nami. Poniżej prezentujemy również podstawowe informacje dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do kolejnej grupy.

Daty zjazdów

Poniżej publikujemy planowane daty zjazdów Kursu Rozszerzonego w roku akademickim 2017-2018. 

 • 6-8 października 2017 – Sucha Beskidzka
 • 21-22 października 2017 – Warszawa (Seminarium)
 • 23-26 listopada 2017 – Sucha Beskidzka
 • 16-17 grudnia 2017 – Warszawa
 • 27-28 stycznia 2018 – Warszawa
 • 15-18 lutego 2018 – Sucha Beskidzka (sesja zimowa)
 • 3-4 marca 2018 – Warszawa (Seminarium)
 • 22-25 marca 2018 – Sucha Beskidzka
 • 21-22 kwietnia 2018 – Warszawa
 • 26 – 27 maja 2018 – Warszawa
 • 7-10 czerwca 2018 – Sucha Beskidzka (sesja letnia)
 • 23-24 czerwca 2018 – Warszawa (Seminarium)
 

Nie znamy jeszcze dat zjazdów na kolejne dwa lata.
Jak tylko zostaną ustalone, niezwłocznie Was o tym
poinformujemy. 

 

Zimowa integracja
 
luty 2018


Letnia integracja
czerwiec 2017

 

Koszt studiów

WPISOWE
1000 zł –  Jednorazowo

Wpisowe należy do nas wpłacić po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, a przed końcem rekrutacji.

CZESNE
3900 zł – Pierwszy rok
3900 zł – Drugi rok
3900 zł – Trzeci rok

Czesne za I rok studiów należy przelać do 1 października. Czesne można rozłożyć na 2  lub 4 raty (przy płatności ratalnej roczna kwota czesnego wzrasta o 300 zł). Aby skorzystać z takiej formy płatności skontaktuj się z nami.

 

Rozwojowy Wrocław, Kraków, Trójmiasto i Warszawa

Warsztaty Biznesowe

DODATKOWY BONUS DLA STUDENTÓW POLITOLOGII

Zapisując się na Nasze studia licencjackie oraz studia MBA możesz również brać udział w zamkniętych warsztatach biznesowych organizowanych przez ASBiRO  we Wrocławiu, Krakowie, Trójmieście i Warszawie w promocyjnej cenie (100zł/dzień zajęć).

Warsztaty Biznesowe z ASBiRO to unikatowe spotkania skierowane do przedsiębiorców i osób pragnących zgłębić tajniki biznesu poprzez praktyczne zajęcia z ekspertami w danej dziedzinie. Program warsztatów ułożony jest tematycznie i idealnie uzupełnia ofertę naszych studiów licencjackich o ponad setkę dodatkowych godzin praktyki i omawiania konkretnych casów biznesowych. W każdy weekend warsztaty dotyczyć będą innego zagadnienia związanego z prowadzeniem firmy, a jako prowadzących zapraszamy osoby, które „zjadły zęby” na danej dziedzinie. 

 
Na Warsztaty zapraszamy grupę maksymalnie 30 osób, większość z tych osób pojawia się regularnie na każdych organizowanych przez nas Warsztatach, jednak zawsze mamy zarezerwowanych kilka miejsc wyłącznie dla naszych studentów. Liczba miejsc jednak jest ograniczona, więc jeśli chciałbyś wziąć udział w spotkaniach warsztatowych, koniecznie poinformuj nas o tym wcześniej abyśmy mogli zarezerwować dla Ciebie miejsce. 

Więcej informacji i zapisy na stronie:

https://www.asbiro.pl/warsztaty-biznesowe/

lub mailowo:
warsztaty@asbiro.pl

 

 

Czas rekrutacji

Rekrutacja trwa do 30 września lub do zrekrutowania:
50 osób

 

Zapisz się

Wybierz:

1. Wpisowe

1 000,00zł
Załóż konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą zapisać się na wydarzenie/kurs.


 

Jeżeli chcesz zapytać…


Monika Duda
m.duda@asbiro.pl
tel. 786 861 540

O nas

ASBIRO to jedyna uczelnia w Polsce, w której wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy. To co nas odróżnia od innych szkół to właśnie praktyczne podejście do przedsiębiorczości.

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni dla osób, które prowadzą własną firmę, lub właśnie chcą ją założyć.

więcej »