Ludzie ASBIRO

Michał Kanarkiewicz

O sobie...

Jestem mówcą TEDx, autorem książki, trenerem strategicznego myślenia, nauczycielem szachów i wykładowcą akademickim z kilkuletnim doświadczeniem. Z zawodu oraz z pasji pomagam markom uczyć się strategicznego myślenia na bazie gier strategicznych takich jak m.in szachy czy też gry symulacyjne. Występuję na konferencjach, prowadzę szkolenia dla edukacji i biznesu. Współpracuję i prowadzę szkolenia, wykłady dla uczelni wyższych: Wyższe Szkoły Bankowe, ASBiRO i GWSH.

Od 2017 roku tworzę oprawy eventowe w formie interaktywnego stoiska szachowego. Współtworzyłem jedną z największych konferencji marketingowych w Polsce #ilovemkt dla Sprawnego Marketingu w której udział wzięło blisko 1000 osób.

Jestem częstym gościem mediów. W ostatnim czasie byłem w: Wirtualnej Polsce, Dzienniku Bałtyckim, Gazecie Wyborczej, Magazynie Together, TVP3 Gdańsk, Radio Gdańsk, Radio Norda i telewizja TTM.

Interesuję się szeroko pojętym tematem strategicznego myślenia, szczególnie z zastosowania go w biznesie i w edukacji. Prowadzę szkolenia i warsztaty dla biznesu i edukacji.

Kontakt

Te informacje są dostępne tylko dla aktywnych członków Klubu ASBiRO.