Ludzie ASBIRO

George Byczyński

O sobie...

George Byczynski jest politologiem, redaktorem naczelnym British Poles
Portal i założyciel British Polish Law Association
oraz były szef Political Group of the Polish Professionals w Londynie. George Byczynski studiował politykę międzynarodową na Uniwersytecie Brunel (BSc), prawo międzynarodowe na University of Westminster (LLM), prawo angielskie na BPP Law School. Byczyński wykładał na Uniwersytecie Asbiro w Londynie i uczęszczał na kurs polityki międzynarodowej na Uniwersytecie Oksfordzkim. Doradzał Wszechpartyjnej Grupie Parlamentarnej ds. Polski i pracował w wielu czołowych brytyjskich i amerykańskich kancelariach prawniczych w Londynie i Warszawie, a także w Brytyjsko-Polskiej Izbie Handlowej.
Pan Byczyński organizuje prestiżowe konferencje, wydarzenia i innowacyjne kampanie PR dla wielu brytyjskich i polskich organizacji i firm. George Byczynski został uhonorowany nagrodą „Wybitny Polak w Wielkiej Brytanii 2015 - Nagroda Młodych” organizowaną przez Fundację Teraz Polska.
Pan Byczyński jest autorem oddolnej kampanii #Polishblood, która corocznie motywuje tysiące Polaków w Wielkiej Brytanii do oddawania krwi na rzecz NHS jako wsparcie silnych dwustronnych relacji między Polską a Wielką Brytanią.

Kontakt

Te informacje są dostępne tylko dla aktywnych członków Klubu ASBiRO.