Ludzie ASBIRO

Andrzej Kuźmicki

O sobie...

Andrzej Kuźmicki – Prezes Zarządu GAIA sp. z o.o. jej twórca i główny udziałowiec. Przedsiębiorca pasjonat od 22 roku życia.
Filary, na których się wspiera:

Rodzina, najbliżsi dający poczucie bezpiecznej przystani, na których zawsze można polegać. Jedyny pewnik w świecie gdzie zmiana jest normą.

Droga Dojo. Karate Kyokushinkai gdzie nauczył się podstawowej zasady „Jeżeli możesz uniknąć walki nie walcz, ale jeżeli nie masz innego wyjścia to zrób to z pełną siłą, po prostu skutecznie.” Karate oznaczało dla niego połączenie siły fizycznej, siły umysłu oraz ducha. Pozostawiło w nim trwały ślad: odporność i determinację pchającą go do nowych wyzwań.

Droga biznesu. Firmy różnej wielkości, gdzie jak to w życiu, były upadki i wzloty. Raz po mimo bankructwa, wyciągnął cenną naukę i znowu stanął na nogi. Ciekawostką było, że będąc na finansowym dnie pytany o to co dalej, odpowiadał „ Potrzebuję półtora roku, aby stworzyć kolejne przedsięwzięcie” i tak też się stało.

Droga życia. W pewnym momencie odkrył swoje prawdziwe powołanie – budowanie ludzi.
Gdy sobie to uzmysłowił i jasno przedstawił jako system działania na przyszłość, organizacja, którą prowadzi nabrała niebywałego rozpędu. Od pięciu lat wraz ze swoimi ludźmi tworzy plany wzrostu firmy wyrażone w konkretnych wartościach liczbowych i realizują je z niebywałą precyzją.

Powołanie to chętnie realizuje również poza biznesem.

Droga wiary. Temat głęboki i najwyższej wagi, który sam najchętniej puentuje cytatem z listu św. Pawła do Tymoteusza „Dobry bój bojowałem, biegu dokonałem, wiarę zachowałem; A teraz oczekuje mnie wieniec sprawiedliwości, który mi w owym dniu da Pan, sędzia sprawiedliwy, a nie tylko mnie, lecz i wszystkim, którzy umiłowali przyjście Jego”. Ma szczerą nadzieję, że kiedyś na końcu swego życia, będzie mógł to z pełnym przekonaniem powiedzieć.

Kontakt

Te informacje są dostępne tylko dla aktywnych członków Klubu ASBiRO.