Ludzie ASBIRO

O sobie...

Przedsiębiorca, inwestor w nieruchomości, wykładowca ASBIRO, prelegent konferencji oraz szkoleń z zakresu motywacji oraz inwestowania. Autor książki „Jak inwestować w garaże? Praktyczny poradnik inwestora.”, współautor książek "Kompendium Inwestora" Damiana Kleczewskiego oraz "Biblia Nieruchomości" wydawnictwa Expertia, a także ekspert platformy "Strefa inwestora" oraz procentuj.pl.

Zawodowo prowadzi instytutbhp24.pl, pomagając właścicielom firm kreatywnie i niekonwencjonalnie podejść do rozwiązywania problemów związanych z zagadnieniami Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Natomiast prywatnie fascynuje się tematyką z zakresu rozwoju osobistego oraz tworzenia niezależnych od siebie źródeł przychodów. Pierwsze przygody z inwestycjami rozpocząłem w 2011 roku i na podstawie popełnionych błędów i szeregu nie zawsze miłych przygód podczas realizacji inwestycji mam ogromną ochotę wspierać jak również inspirować osoby szukające sposobu na życie poprzez budowanie dodatkowych, niezależnych od pracy zawodowej źródełek dopływu gotówki.

Kontakt

Te informacje są dostępne tylko dla aktywnych członków Klubu ASBiRO.