IMPORT TOWARÓW Z CHIN – Czy to dobry pomysł na biznes?

Chiny są nadal głównym miejscem produkcji dla wielu importerów, pomimo rosnących kosztów pracy i ostatnich napięć handlowych. Dla niedoświadczonych sprzedawców e-commerce IMPORT TOWARÓW Z CHIN może być dobrym pomysłem.

Od 2010 roku Chiny są największym eksporterem na świecie. Wyprzedziły w tym rankingu nawet Stany Zjednoczone! Dynamiczny rozwój w ostatnich dekadach pomógł Chinom zostać drugą co do wielkości gospodarką pod względem produktu krajowego brutto (PKB). Do 2014 roku prawie jedna czwarta PKB Chin pochodziła z eksportu, zwłaszcza z maszyn i produktów elektrycznych, sprzętu do przetwarzania danych, odzieży, mebli, wyrobów tekstylnych.

Liczony w dolarach eksport Chin w lipcu 2020 wynosił 237,6 miliarda dolarów.

  • Na co zwracać uwagę przy wyborze produktów? Jakie są opłacalne?
  • Jak znaleźć producentów i jak sprowadzić towar do Polski?
  • Jakie formalności należy spełnić, aby rozpocząć import?
  • Na jakie zagrożenia musisz uważać?

Na te wszystkie pytania odpowie Bartosz Bocheńczak podczas wykładu na żywo, pt. „IMPORT TOWARÓW Z CHIN – Czy to dobry pomysł na biznes?”

ŚRODA 10 lutego 2021 godz. 19:00
Platforma webinarowa ASBiRO

⬇ Załóż bezpłatne konto i bądź z nami! ⬇

ZAŁÓŻ BEZPŁATNE KONTO!

IMPORT TOWARÓW Z CHIN - Czy to dobry pomysł na biznes?

Kim jest prowadzący?

Bartosz Bocheńczak – krakowski przedsiębiorca, który od lat zajmuje się handlem zagranicznym z Chinami. Swoją pierwszą firmę prowadził już mając zaledwie 16 lat, rozpoczynając handel online. Swoją pierwszą podróż do Chin odbył w 2006 roku pozyskując ogromną liczbę kontaktów i nawiązując trwające po dziś relacje handlowe. W 2007 otworzył swój pierwszy punkt sprzedaży detalicznej.

Na początku zajmował się  wprowadzaniem skuterów i quadów na rynek Polski, jednak po paru latach jego głównym produktem produkowanym w Chinach były zabawki i artykuły dziecięce. Przez kilkanaście lat współpracy z chińskimi kontrahentami odwiedzał wielokrotnie Chiny zdobywając nowe doświadczenia. Stale poszerza swój asortyment starając się sprostać wymaganiom ciągle zmieniającego się rynku. Ukończył Studia Podylomowe MBA Uczelni ASBiRO spec. Zarządzanie. Jest członkiem ASBiRO Masters, jurorem konkursu „Plan na start” oraz wykładowcą Uczelni ASBiRO. Miłośnik wolnego rynku, Austriackiej Szkoły Ekonomii, wolnościowiec, działacz społeczny. Aktualnie pełni funkcję inwestora, prezesa oraz członka zarządu w kilku spółkach którymi zarządza. 


Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, którzy zastanawiają się czy zacząć sprzedawać swoje produkty w państwie środka. Coś dla siebie znajdą też osoby, które już prowadzą działalność w tym zakresie. Otrzymasz wiele porad i wskazówek opartych o ponad 15 letnie doświadczenie Bartosza, a nie wiedzę z książek!

Będziesz mieć również okazję zadać każde pytanie, które wpadnie Ci do głowy ;) Do zobaczenia w środę o 19:00 💚