Biznesowy MasterMind – dlaczego warto dołączyć?

Przedsiębiorczość jest pełna wyzwań. Szanse wydają się stale narastać przeciwko nam i często czujemy się sami w tej ciemności. Zbyt wielu przedsiębiorców poddaje się. Ale często dzieje się tak dlatego, że przedsiębiorcom brakuje podstawowych zasobów – czegoś, co pomoże nam utrzymać motywację, skupienie i pełnie pomysłów.

Co to za zasób? To sieć podobnie myślących do siebie ludzi, którzy dzielą się tym, co wiedzą.

Grupa wymaga zaangażowania, poufności, chęci zarówno udzielania, jak i przyjmowania porad i pomysłów oraz wzajemnego wspierania się z całkowitą uczciwością, szacunkiem i współczuciem. Członkowie grupy Mastermind działają jako katalizatory wzrostu, adwokaci diabła i wspierający współpracownicy. To jest istota i wartość grup mastermind.

Jako przedsiębiorca musisz podejmować szereg decyzji. Jednych to wykańcza. Inni dają radę trochę dłużej. Jednak zawsze zdarza się ten moment, kiedy potrzebna jest rada kogoś z boku. Choćby najbliżsi Ci ludzie, mieli najlepsze chęci, to potrzeba jest inna – doświadczony przedsiębiorca.

Wymiana.

Reguła Win-win o której często mówi się w negocjacjach, tutaj jest zasadna. W myśl zdania – „skorzystaj z mojego doświadczenia a ja skorzystam z Twojego” tworzona jest właśnie mastermindowa grupa. Najczęściej słyszane wypowiedzi podczas 90 minutowego spotkania to

  • Byłem w tym miejscu X czasu temu, zrobiłem tak i tak, miałem kłopot z tym i tym.. rozwiązałem to tak i tak.
  • Ja zrobiłem to kompletnie inaczej, straciłem przez to X kasy, później musiałem poszukać..

Proste, prawda? Oczywiście.

Najważniejsza w grupie obcych (na pierwszym spotkaniu) Ci ludzi jest – szczerość. W końcu dzielisz się swoja strategią, działaniami a co najcenniejsze, myślami. Przychodzisz do grupy w jakimś celu i reszta też przychodzi w jakimś. Tak naprawdę to ten sam cel. Osiąganie lepszych wyników. Jednostka jest słabsza niż cała grupa, więc daj sobie szansę i pogadajmy wspólnie o rozwiązaniu małych fuck’upów, problemach z klientami i pracownikami. O tym jak rozciągnąć dobę z 24h na 48h, gdzie szukać nowych klientów i jak w tym wszystkim mieć czas dla rodziny.

Spójrz poza to co widać na pierwszy rzut oka, albo daj spojrzeć innym.

Dołącz do małej, pięcioosobowej grupy przedsiębiorczych osób. Spotkania odbywają się co 1-2 tygodnie przynoszą nie tylko nowe znajomości, ale przede wszystkim szerszy obraz Twojego biznesu. Wszystko w trybie online – bez zbędnych dojazdów.

W ASBiRO Biznesowy MasterMind wzbogaciliśmy o uczestnictwo doświadczonych przedsiębiorców. Grupa sama wybiera specyfikę gości. Tutaj nie ma bezpośredniej konkurencji, każdy z was jest z innego miasta oraz branży.

Gwarantujemy, że dzięki uczestnictwu zrealizujesz postawione cele sprawniej i skuteczniej. W końcu, „Samemu, ciężko jest myśleć na chłodno szczególnie, gdy nie ma na to czasu.”

Dowiedz się więcej ➡ www.asbiro.pl/biznesowy-mastermind