Pakiet Nagrań

Seminarium ASBiRO: Październik 2019

Kup teraz
  • Video
  • Audio
  • Pliki do pobrania

Podczas październikowego Seminarium prowadziliśmy wykłady z 4 tematów:

  • Sukces to relacje 
  • Sklepy internetowe 
  • Inwestowanie w nieruchomości na wyspach 
  • Skuteczna rekrutacja

Sukces to relacje

Podstawą sukcesu Uczelni ASBiRO są właśnie relacje biznesowe. Na tej sali nasi wykładowcy starali się przekazać studentom jak ważne jest dbanie o networking i odpowiednią atmosferę w swojej firmie. Dowiedzieliśmy się jaka jest idea budowania relacji? Co jest jej celem i dlaczego warto dbać, by była jak najlepsza? A skoro tworzy się samoistnie, dlaczego nie zacząć tworzyć jej w świadomy sposób? Jeśli przyjrzymy się bliżej słowom „firma”, „rynek”, „popyt”, „podaż” itp., to okaże się, że każde z nich jest wirtualnym tworem, za którym kryją się właśnie ludzie i wspomniane relacje między nimi.

Sklepy Internetowe

Prowadzenie profesjonalnego sklepu internetowego nie jest proste. Związane jest to ze sprzedażą, zamówieniami, płatnościami i dość dużą konkurencję. Dlatego ten temat przykuł uwagę wielu właścicieli firm. Na tej sali przedsiębiorcy podzielili się wiedzą na temat trendów związanych z prowadzeniem sklepu internetowego. Opowiedzieli m. in. jak zakładać i czy zakładać sklep internetowy, co najlepiej się sprzedaje w internecie. Ile kosztuje prowadzenie, jakie są korzyści oraz jak wypromować sklep internetowy. Dowiedzieliśmy się również jakie narzędzia e-commerce stosują najlepsi oraz jak wyglądają płatności i wysyłka.

Skuteczna rekrutacja

Rekrutacja jest jednym z podstawowych elementów rozwoju firmy. Dobrze dobrane osoby do kultury organizacyjnej firmy oraz do stanowiska, które posiadamy jest kluczowe do osiągnięcia skuteczności. Dzięki temu tematowi dowiedzieliśmy się się jak nowoczesne firmy rekrutują pracowników, krok po kroku, dobierając ludzi do potrzeb firmy, a zarazem wykorzystując ich potencjał. Nowoczesna rekrutacja to wiele przemyślanych i sprawdzonych działań ze strony działu rekrutacyjnego , które są szczegółowo przemyślane i zaplanowane.

Inwestowanie w nieruchomości na wyspach 

Inwestorzy nieruchomości mogli poszerzyć swoją wiedzę o inwestowaniu, ale poza granicami kraju. Często najatrakcyjniejsze okazje inwestycyjne zdarzają się w krajach o nie do końca stabilnej sytuacji politycznej. Dosyć istotną kwestią, która może wpłynąć znacząco na wartość rynku nieruchomości na wyspach jest Brexit. Dlatego postanowiliśmy zaprosić do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, prelegentów z UK oraz Irlandii.  Jest to okazja do porównania i analizy obu tych rynków oraz poznania wielu interesujących inwestorów, przedsiębiorców, ekspertów, a przede wszystkim pasjonatów nieruchomości i to nie tylko z Polski.

Gościem specjalnym Seminarium był:

W pakiecie znajdziesz:

Pokaż nagrania Ukryj nagrania

Kup teraz
  • Video
  • Audio
  • Pliki do pobrania