Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

The 7 laws of financial success

O nagraniu

Z wykładu dowiesz się:
✔ Jakie czynniki mają wpływ na osiągnięcie sukcesu finansowego?
✔ Kim są miliarderzy znajdujący się na liście Forbesa?
✔ Dlaczego stawianie sobie celów w życiu zawodowym jest tak ważne i jak to robić, aby osiągnąć sukces?
✔ Czy talent do sprzedaży ma znaczenie?
✔ Czy bycie nonkonformistą się opłaca?
✔ Jak radzić sobie z porażkami?
✔ Czy ciągłe skupienie na sukcesie rzeczywiście jest tak istotne?
✔ Zdobywanie zaufania. Dlaczego warto poświęcić temu uwagę?
✔ Jak wygląda przepis na sukces?

Na te pytania odpowie Rainer Zitelmann, niemiecki historyk i przedsiębiorca. Zitelmann prowadził firmę Dr. ZitelmannPB.GmbH, która wyrosła na lidera rynku doradztwa komunikacyjnego dla firm z branży nieruchomości. W 2016 roku sprzedał ją w ramach wykupu menedżerskiego. Aktualnie inwestuje na rynku nieruchomości w Niemczech, zwłaszcza w Berlinie. Wśród publikacji Zitelmanna znajdziemy m.in. takie tytuły jak: Jak zbudować bogactwo oraz jak je później zachować, Kapitalizm to nie problem – to rozwiązanie, Weź przykład z najlepszych. Co łączy ludzi, którzy sami zapracowali na swój sukces w świecie biznesu, rozrywki i sportu.

Rainer Zitelmann opowie o swojej historii biznesowej i przedstawi 7 kroków, które zbliżą Cię do osiągnięcia sukcesu finansowego w życiu.

Zitelmann zaczyna swój wykład od przedstawienia głównych czynników wpływających na osiągnięcie sukcesu finansowego. Następnie omawia listę miliarderów Forbesa, skupiając się na tym kim są ludzie, którzy w swoim życiu sukces już osiągnęli. W dalszej części wykładu omawia istotę stawiania sobie celów w życiu zawodowym, korzyści wynikające z posiadania talentu do sprzedaży, porusza również kwestię nonkonformizmu i tego, jak przydatna jest to postawa w świecie, w którym żyjemy. Następnie przedstawia sposób na radzenie sobie z porażkami, zaznacza również jak ważną rolę odgrywa nieustanne skupienie się na sukcesie oraz zdobywanie zaufania wśród otaczających nas ludzi. Zitelmann kończy wykład zdradzając przepis na sukces, a następnie odpowiada na dodatkowe pytania publiczności.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się