Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Jak dzięki marce osobistej zarabiać 5cyfrowe kwoty w branży usługowej?

O nagraniu

Z wykładu dowiesz się:
✔️ Jakie działania zapełniły mi kalendarz klientami?
✔️ Jak w rok czasu zbudowałam drugą nogę biznesową?
✔️Jak wypracować i 5cyfrowe zarobki, wykorzystując markę osobistą?
✔️ Co daje marka osobista?
✔️ Jak zbudować content w mediach społecznościowych, który się sprzedaje?

Na te pytania odpowie Ilona Bajorek - Trenerka Mentalna, pracująca w nurcie psychologii pozytywnej Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Collegium Humanum Głównej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie, Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka Była mentorka Fundacji Kobieta Niezależna Kamili Rowińskiej, Fundacji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, Fundacji Teraz Wy Liderka 80 osobowego zespołu, manager w firmie Forever Living Autorka eBook’ów i kursów rozwojowych.

Budowanie marki osobistej w dzisiejszych czasach to nie lada wyzwanie. Kreowanie wizerunku w social mediach powinno być zbieżne z wartościami, którymi kierujemy się na co dzień. Sposób naszych wypowiedzi w mediach również powinien pozostać zgodny z tym co uważamy.

Rzeczą, która przyniesie pozytywny wydźwięk wśród odbiorców jest sprzedaż całych procesów, a nie pojedynczych sesji/produktów w firmie. Często klienci po jednej sesji poddają się, natomiast kupując całe pakiety usług zostają z marką na dłużej. Warto zatem przemyśleć koncepcje oferowania pakietów produktów budując swoją bazę klientów.

Dobrym pomysłem na rozbudowę swojej marki osobistej i zasięgów będzie komentowanie innych postów. Dzięki temu damy się poznać i kto wie, może przyciągniemy potencjalnego klienta do siebie?

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się