Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Panel dyskusyjny ,,Poniosłem porażkę i co dalej?"

O nagraniu

W trakcie panelu dowiesz się:
✔️ Jaka jest definicja porażki?
✔️ Czy da się uniknąć porażek w biznesie?
✔️ Jak przygotować się do porażki?
✔️ Jakie są kluczowe elementy, które są pomocne przy wychodzeniu z kryzysu?
✔️ Jakie są psychologiczne i techniczne aspekty wychodzenia z porażki.

Na te pytania odpowie:
-Karol Salawa - Wykładowca i wymagający praktyk biznesu, co odzwierciedlają świetne wyniki finansowe jego słuchaczy. Specjalista w branży targowej - B2B, właściciel marki Stoiska24, która zyskała uznanie na międzynarodowej scenie przemysłu spotkań. Inwestor w branży IT, oraz autor książki "Targi - trampolina biznesu". Jego umiejętności negocjacyjne, pozwoliły mu na finalizowanie transakcji handlowych z przedstawicielami największych światowych marek. Z pasją i profesjonalizmem dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, prowokując studentów do myślenia strategicznego i budowania skutecznych rozwiązań biznesowych.
Dzięki jego nacechowanym humorystycznie lekcjom, można zdobyć praktyczne narzędzia, które pomogą osiągnąć wymierne rezultaty w złożonej rzeczywistości biznesowej.

-Fryderyk Karzełek -Ekspert, mentor i doświadczony szkoleniowiec z dziedziny rozwoju osobistego, sprzedaży naturalnej i finansów. Autor książek: „Sprzedaż naturalna”, “Heksagon Szczęścia”, „Problemy są dobre” czy „Obudź się”, stanowiącej autobiograficzny poradnik z zakresu finansów i rozwoju osobistego.
Uczy, jak zmieniać swoje życie, nawyki oraz jak być szczęśliwym człowiekiem. Każdego poranka, o godzinie 5:55 , w Klubie 555 budzi kilka tysięcy osób, które chcą pozytywnie rozpocząć dzień i wdrożyć w swoje życie 13 nawyków ludzi sukcesu, aby stworzyć ze swojego życia prawdziwe Arcydzieło.

-Dariusz Urbaś - Przedsiębiorca prowadzący Firmę Rodzinną budmater.pl . Firma Zajmuje się produkcją i sprzedażą stropów prefabrykowanych. Oferte kieruje do deweloperów i kamieniczników jak i do klientów indywidualnych. Dariusz prowadzi firmę w sposób procesowy wg metodologi TOC (Teoria Ograniczeń dr. Goldratta), której jeste wielkim fanem i praktykiem. Na zajęciach dzieli się swoim doświadczeniem i historią oraz tym, w jaki sposób prowadzi firmę. Jest absolwentem Asbirowych MASTERS-ów, a obecnie studentem studiów podyplomowych Audyt Wewnętrzny Firmy

-Marcin Ostaszewski - Adwokat, Doradca restrukturyzacyjny, Certyfikowany Doradca w Alternatywnym Systemie Obrotu.
Partner w Mikulewicz Ostaszewski Kancelaria adwokacka Sp.p., Prezes Zarządu w Mikulewicz Ostaszewski Restrukturyzacje, Członek Zarządu PACTUM SA – Autoryzowanego Doradcy na rynku NewConnect. Członek Rady Fundacji - Fundacja Walki z Wykluczeniem Finansowym i Pomocy Dłużnikom Od Nowa. Członek Rad Nadzorczych wielu spółek, przedsiębiorca, inwestor. Specjalizuje się w prawie upadłościowym, restrukturyzacyjnym, korporacyjnym oraz prawie rynku kapitałowego.
W ramach swojej praktyki świadczy pomoc prawną przedsiębiorcom w stanie niewypłacalności lub zagrożonych niewypłacalnością w postępowaniach upadłościowych oraz restrukturyzacyjnych.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się

O wykładowcach