Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Praktyczne wnioski dla Twojej firmy dot. osobowości pracowników.

O nagraniu

Z wykładu dowiesz się:
✔️ Co to są typy osobowości?
✔️ Co to jest MBTI?
✔️ Co oznacza Wielka Piątka?
✔️ Jak dobre komunikować się z ludźmi?
✔️ Jakim typem człowieka jestem?

Na te pytania odpowie Nikodem Zając - mistrz budowania procedur, procesów i skalowania biznesu od fazy zalążkowej do kilkudziesięciu pracowników. Na swojej 13-letniej drodze biznesowej poznał dogłębnie kilkanaście branż usługowych.
Przedsiębiorca, współwłaściciel marki Dezynfeusz, również współwłaściciel największego kanału o MBTI w Polsce - Type Hype, gdzie w ponad 250 filmach podaje ludziom kody do zrozumienia innych ludzi.

Słowa Nikodema:
Najgorszym wrogiem w naszych firmach jesteśmy my sami i nasza ignorancja. Wykład ma na celu uświadomić Ci błędy, których w tym momencie nawet nie dostrzegasz dotyczących prowadzenia ludzi i rekrutacji w firmie. Od praktyka-przedsiębiorcy i właściciela największego kanału o MBTI w Polsce zatrudniającego 25 osób, prowadzącego na co dzień konsultacje w obszarze komercyjnym i non-profit.

Otwartość na doświadczenia jest jednym z pięciu głównych czynników osobowości w teorii Big Five. Odnosi się do skłonności jednostki do poszukiwania nowych doświadczeń, ciekawości, pomysłowości i otwartości na różnorodność w różnych sferach życia.

Osoby o wysokim poziomie otwartości na doświadczenia są zazwyczaj twórcze, oryginalne i elastyczne. Cechuje je chęć eksplorowania nowych możliwości, idei i perspektyw. Są zainteresowane sztuką, estetyką, nauką i intelektualnymi wyzwaniami. Często mają szerokie spektrum zainteresowań i są otwarte na różnorodność kulturową oraz odmienność punktów widzenia.

Chcąc poznać pozostałe czynniki świadczące o zrachowaniach i reakcjach ludzi, zachęcam do obejrzenia całości nagrania.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się