Ludzie ASBIRO

O sobie...

Z rynkiem ubezpieczeniowym jestem związany od 2008 r. Specjalizowałem się w likwidacji szkód komunikacyjnych i majątkowych. Nie obca jest mi także obsługa szkód osobowych, tj. dotyczących życia i zdrowia.
Jestem Ekspertem i Partnerem w zakresie ubezpieczeń Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem “Mieszkanicznik”.
Inwestuję w nieruchomości na wynajem. Moje osobiste doświadczenie zawodowe sprawia, że dużą wagę w mojej działalności przywiązuję do dostosowanej do moich potrzeb ochrony ubezpieczeniowej.
Przez 12 lat zajmowałem się zawodowo likwidacją szkód i nader często byłem świadkiem jak zaniedbania lub błędy popełniane przez ubezpieczających się przedsiębiorców i osoby prywatne doprowadziły do poważnych strat finansowych lub upadków rozwijających się interesów.
Uznałem, że moje likwidacyjne i ubezpieczeniowe doświadczenia mogą skutecznie pomóc inwestorom w doborze właściwego zakresu ubezpieczenia – niezależnie od rodzajów prowadzonych przez nich inwestycji, czy to flipy, przygotowywanie gotowców inwestycyjnych, podnajem, czy tez najem na długi i krótki termin.
Dla każdej z tych grup inwestorów dobieram ubezpieczenie adekwatne do rzeczywistych potrzeb. Zależy mi aby realnie zabezpieczyć interesy inwestorów i osób trzecich (sąsiadów, najemców, wspólnoty czy spółdzielni), dbając przy tym o ograniczenie kosztów i unikanie niepotrzebnych ryzyk.
W swojej bieżącej działalności oraz planowanych inwestycjach ograniczam do minimum prawdopodobieństwo poniesienia strat finansowych poprzez przeniesienie jak największej liczby ryzyk na ubezpieczycieli.
Korzystając z posiadanej wiedzy o ubezpieczeniach i doświadczenia w likwidacji szkód, wiem jak przygotować dobrą i przemyślaną ofertę ubezpieczenia dla osób inwestujących w nieruchomości, czy prowadzących innego rodzaju działalności.

Kontakt

Te informacje są dostępne tylko dla aktywnych członków Klubu ASBiRO.