Ludzie ASBIRO

O sobie...

Specjalista z zakresu Zarzadzania Kapitałem Ludzkim. Od ponad 22 lat prowadzi rodzinną firmę DPM Doradztwo Personalne sp. z o.o. Poszukiwanie talentów, utrzymywanie relacji, badanie zaangażowania pracowników oraz prowadzenie szkoleń to jej pasja.
Jest wykładowcą i współtwórcą studiów podyplomowych z obszaru HR w Akademii Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Prelegent na wielu konferencjach poświęconych rynkowi pracy i rozwoju pracownika.
Jest członkiem zarządu zarządu Inicjatywy Firm Rodzinnych oraz członkiem Rady Programowej Fundacji Class Ladies, a od 2014 roku Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet z ramienia Polskiej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczych Kobiet. Wiceprezes zarządu Fundacji Józefa Pietera. Expert w projekcie Lokalnych Centrów Kompetencji przy stowarzyszeniu Inicjatywa Firm Rodzinnych.
Chętnie angażuje się w inicjatywy mające na celu usprawnienie funkcjonowania małej i średniej przedsiębiorczości, między innymi aktywnie współpracując z Forum Młodych przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach.
Miłośniczka różnych kultur, podróży oraz literatury.


Kontakt

Te informacje są dostępne tylko dla aktywnych członków Klubu ASBiRO.