10 narzędzi internetowych, które podnoszą sprzedaż – Wojciech Bizub

10 narzędzi internetowych, które podnoszą sprzedaż – Wojciech Bizub

Nowy wykład dostępny na naszym kanale Youtube!  
Zapraszamy do obejrzenia wykład dla studentów kursu podstawowego Asbiro, w którym Wojciech Bizub opowiada o 10 narzędziach internetowych, które podnoszą sprzedaż internetową.

Zobacz na YouTube

Wojciech Bizub wdraża w firmach najmocniejsze strategie marketingowe. Na podstawie najskuteczniejszych działań e-marketingowych oraz wniosków wyciągniętych z błędnych decyzji stworzył system WBIZNES.

Z powszechnie znanych słów tworzy klucze otwierające serca (emocje), umysł (racjonalizm) oraz portfele klientów ($). Używa do tego znanych od dziesięcioleci sprawdzonych schematów. Autor kilku programów szkoleniowych online. Praktyk prowadzący konferencje online w ramach Akademii Ekspertów Pawła Danielewskiego.   

Wojtek podczas wykładu mówił o produkcie uniwersalnym, o skalowalności sprzedaży online i klątwie wiedzy. Rozmawiał o tym: Jak pozyskać 10 pytań każdego dnia na swój produkt lub usługę? Gdzie można znaleźć najlepszych klientów? Jak zamienić internautów w klientów? Jak zorganizować pracę, gdy nie radzimy sobie z nadmiarem telefonów? O co pytają klienci? Jak i o czym pisać na swoich stronach? Przekonywał wszystkich, że bardzo ważne jest pokazywanie sylwetek w social media, m.in. swojego zespołu, który jest zaangażowany w sprzedaż usług. Omówił także jedną z reklam, która służy do pozyskiwania kontaktów z facebooka – LEAD ADS.

Kurs Podstawowy jest przykładem tego, jak powinny wyglądać najlepsze studia biznesowe – wykładowcami są wyłącznie przedsiębiorcy m.in tacy jak Wojciech Bizub. Rekrutacja TRWA!

https://www.asbiro.pl/kurspodstawowy

 

Zapraszamy też na DNI OTWARTE naszej uczelni, które odbędą się już 15-16 września 2018 roku. Zajęcia będą prowadzone równolegle na sześciu salach wykładowych i warsztatowych. Na każdej z tych sal będziemy prezentować wykłady z różnych tematów związanych z prowadzeniem firmy. 

Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.