Zaplanuj razem z nami swój pierwszy biznes!

Zdobądź wiedzę, otrzymaj feedback i wygraj indeks na Studia Licencjackie Asbiro! 

W społeczeństwie panuje opinia, że znalezienie sobie pracy na etacie, to jedyne słuszna rzecz, którą należy zrobić po skończeniu nauki. Jednak jeżeli tu trafiłeś to musisz mieć inną opinię! ;) Zawsze chciałeś być sam dla siebie szefem? Mieś swobodę w działaniu, większe zarobki i realizować swoje wszystkie pomysły? Igrzyska Przedsiębiorczości są dla Ciebie!

Igrzyska Przedsiębiorczości to projekt skierowany do młodzieży w wieku 16 – 20 lat. Celem Igrzysk jest zwiększenie Twojej przedsiębiorczej świadomości oraz pomoc w zaprojektowaniu pierwszego biznesu. Składa się on z 3 etapów, z czego dwa pierwsze odbywają się zdalnie, a trzeci na żywo podczas czerwcowego Seminarium Asbiro 2021. 

Każdy z nas był kiedyś nastolatkiem i wiemy,  że lekcje przedsiębiorczości w szkołach często posiadają wiele do życzenia, nie uczymy się praktyki, nie przygotowują nas do startu w biznesie, a raczej zniechęcają do niego i nudzą. 

Naszą pierwszą propozycją dla młodzieży były Alternatywne Lekcje Przedsiębiorczości, których idea polegała na organizowaniu spotkań z przedsiębiorcami w szkołach. Nasi wykładowcy praktycy przekazywali wiedzę o inteligencji finansowej, biznesie i zachęceniu do rozwoju osobistego. Stworzyliśmy również zdalny Kurs Podstaw Przedsiębiorczości, dzięki któremu każdy licealista mógł uczestniczyć w zajęciach online, które prowadzili prawdziwi przedsiębiorcy, a nie nauczyciele, którzy nie wiedzą nic o przedsiębiorczości.

 Teraz idziemy o krok dalej, pomożemy  zaplanować Twój pierwszy biznes w oparciu o koncepcję Lean Canvas. Dajemy Ci również możliwość przetestowania swojego pomysłu pod okiem doświadczonych przedsiębiorców, którzy “zjedli zęby na biznesie”. Całość okraszona jest odrobiną rywalizacji! :)

 Co zyskasz biorąc udział w Igrzyskach, jakie kompetencje zyskasz?

  • Nauczysz się tworzyć skuteczny i realny biznesplan.
  • Dowiesz się jak przeprowadzać udane prezentacje biznesowe.
  • Poznasz techniki, jak pozyskiwać inwestorów dla swojego Start – upu.
  • Przetestujesz swój pomysł w oparciu o feedback doświadczonych przedsiębiorców.
  • Poznasz ambitnych, ukierunkowanych biznesowo ludzi w podobnym do Ciebie wieku.
  • Skosztujesz praktycznej przedsiębiorczości ,
  • Finaliści wezmą udział w słynnej integracji ASBiRO oraz Seminarium Asbiro.
  • Laureatów czeka udział w rocznym Kursie Podstawowym, Seminariach Asbiro, indeks na Studia Licencjackie spec. Zarządzanie, nagrody rzeczowe i wiele więcej …

    Zapisz się tutaj ► www.asbiro.pl/igrzyska/