Pakiet dla aktywnych klubowiczów – wrzesień!

pakiet nagrań wrzesieńCześć! Na naszej stronie możesz obejrzeć kolejne 4 wykłady z naszych zajęć :) Wiesz, że udostępniliśmy już ponad 200 wykładów dla Aktywnych Klubowiczów?

Zrobiliśmy też dla Ciebie dodatkową promocję 💚 Do końca września możesz kupić Karnet Premium na Seminaria ASBiRO – 3 wejścia w cenie 2! Zrobiliśmy go z myślą o absolwentach i osobach, które nie mają czasu na cały nasz kurs. Możesz go również kupić swojej partnerce, dzieciom lub przyjaciołom ZOBACZ

Już 26 października widzimy się też wszyscy na Wielkim Otwarciu roku akademickiego Uczelni ASBiRO! Tematy sal podczas Seminarium Październikowego:
👥 Sukces to relacje 🏠 Nieruchomości
🤝 Skuteczna rekrutacja  📲  Sklepy Internetowe.
Kliknij i zobacz co się będzie działo podczas Seminarium. 

Jakie wykłady udostępniliśmy dla Aktywnych Użytkowników w tym miesiącu?
Jak zawsze wysyłamy Ci krótką notatkę o wykładach, które udostępniamy. Miłego oglądania! Pamiętaj, że nasze nagrania zawsze możesz pobrać i przesłuchać w dowolnym miejscu i czasie! 

„Jak szybko zbudować dochodowy sklep internetowy?”

Łukasz opowiada o swoich doświadczeniach w założeniu sklepu internetowego. Opowiada o tym jak działa rynek e-commerce. Wyjaśnia, w którym momencie najlepiej otworzyć sklep interentowy, jaki powinien być produkt i jak go skutecznie sprzedać?

„Od lektora-freelancera do firmy sprzedającej program licencyjny”

Ola opowiada o rozwoju firm w branży edukacyjnej, radzeniu sobie z natłokiem zadań, o delegowaniu, budowaniu zespołów i odnajdywaniu w nich swojej roli. Dzieli się odkryciami, które mogą być przydatne przy tworzeniu, testowaniu i rozwoju nowych pomysłów biznesowych i w rozwoju przedsiębiorcy.

„Rynek nieruchomości w czasach kryzysu gospodarczego”

Robert Jarczyński porusza popularny i pożądany temat w kontekście obecnej sytuacji na rynku kryzysu gospodarczego. Czym jest i czy faktycznie jest kryzys? Jak wygląda i jaka czeka przyszłość wynajem i sprzedaż nieruchomości w najbliższych latach. Podejmuje próbę przybliżenia tych zagadnień.

„Rola pieniądza; jak sobie radzić z polityką monetarną”

Rahim Taghizadegan przybliża nam informacje o roli pieniądza. Mówi o związku kształtowania rynku z daną kulturą. Przedstawia pieniądz nie jak rzecz oraz rzeczownik, lecz jak przymiotnik, atrybut -stopień pieniężności. Pieniądz to nie konwencja tylko to co odkrywamy. Przekazuje cechy inwestowania w nieruchomości, w kryptowaluty oraz na rynku kapitałowym.

CO DAJE AKTYWACJA KONTA?
Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.

Dowiedz się więcej o klubie