Nagrania ASBIRO

Wykład ASBIRO

Strategie pozyskiwania klientów (nie tylko) przez telefon.

O nagraniu

Z wykładu dowiesz się:
✔️ Jakie elementy składają się na udaną sprzedaż?
✔️ Co nas motywuje do zamykania sprzedaży z klientem?
✔️ Jak zbudować w sobie wewnętrzną gotowość wynikającą z nastawienia do sprzedaży?
✔️ Co oddala Cię od skutecznego pozyskiwania klientów?
✔️ Jakie są 4 podstawowe poziomy wiary potrzebne w sprzedaży?
✔️ Co składa się na nasze przekonania o sobie, sprzedaży, pieniądzach?
✔️ Dlaczego nasze myśli i przekonania mają wpływ na pozyskanie klienta?
✔️ Jakie dwa czynniki muszą zaistnieć by sprzedaż mogła mieć miejsce?
✔️ Jakie są kanały dotarcia do klienta?
✔️ Jak wygląda proces sprzedaży w call center?
✔️ Jak prowadzić lejek sprzedażowy w sprzedaży przez telefon?

Na te pytania odpowie Karol Froń, specjalista od sprzedaży, telemarketingu oraz budowania zespołu, przedsiębiorca, który po kilku latach pracy w korporacji założył własną firmę call center i po pierwszym miesiącu działalności zatrudniał 100 osób.

Co zrobić, jak się przygotować, o co zadbać zanim w ogóle dojdzie do sprzedaży?Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że kluczem do sukcesu w pozyskiwaniu klientów i udanej sprzedaży są 3 elementy - nasza wiedza, umiejętności i nastawienie. Bardzo często narzekanie (również naszych pracowników) odbiera nam szanse na powodzenie w biznesie. Nasze przekonania, myśli i wiara to rzeczy, od których powinniśmy zacząć pracę nad zwiększeniem sprzedaży. Jeżeli nie wierzymy w siebie, w swój produkt, w swoją firmę i swoją branżę jak mamy przekonać do tego potencjalnego klienta?

Budowanie strategii pozyskiwania klientów i procesu sprzedaży powinniśmy zacząć od określenia grupy docelowej. Następnie należy zdefiniować kanały dotarcia do klienta i nawiązać z nim autentyczny i dopasowany do niego kontakt. Kolejny krok to nakreślenie problemu z jakim klient się boryka i pokazanie mu, w jaki sposób my ten problem rozwiążemy oraz, że jesteśmy odpowiednią osobą do tego. Jeżeli poprzednie kroki zrobimy dobrze, na tym etapie powinna nastąpić sprzedaż lub spotkanie fizyczne, na którym dojdzie do zamknięcia sprzedaży. Wisienką na torcie w udanym pozyskaniu klienta jest dosprzedaż dodatkowych produktów/usług oraz poproszenie o polecenie. Jak budować lejek sprzedażowy prowadząc zimne telefony? O tym dowiesz się z nagrania.

Brak dostępu

Nie masz dostępu do tej podstrony.

Zaloguj się