NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW

 

 

Już za miesiąc widzimy się podczas DNI OTWARTYCH ASBiRO, na których nasi wykładowcy będą mieć prelekcje w tym samym czasie na aż 5 salach tematycznych! Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Więcej: www.DniOtwarteAsbiro.pl

Czekając na te wydarzenie możecie obejrzeć nowe nagrania, które udostępniliśmy dla Naszych Klubowiczów. Otrzymujecie od nas  pakiet czterech nagrań dostępny tylko dla aktywnych członków.

Nasi wykładowcy dzielą się z Wami jedynie praktyczną wiedzą. Ciekawe case study z różnorodnych branż, dzięki którym spojrzycie na swój biznes szerzej. To właśnie nasz pakiet lipiec ;) Korzystajcie mądrze!

  • Ola Kubik doświadczenie zdobyła w pracy z kilkudziesięcioma zespołami. Wtedy uświadomiła sobie, że organizacja nigdy nie będzie skuteczna bez solidnego Lidera i zaangażowanego Zespołu. Dlatego każdego dnia pomaga zespołom zwiększać zyski i rozwijać potencjał firmy poprzez usprawnianie komunikacji. Podczas wykładu dla Kursu Podstawowego powiedziała jak być liderem, który porwie za sobą tłumy. Przedstawiła różne perspektywy w postrzeganiu firmy, miękkie aspekty biznesu.
  • Mikołaj Hewelt – doradca podatkowy, wspólnik w kancelarii prawnej HWW, właściciel Strzelnicy FSO. Uważa, że decydując się na prowadzenie działalności gospodarczej powinniśmy uważnie rozważyć formę jej prowadzenia. Doradcy proponują nam jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i komandytowe, brytyjskie spółki limited czy różne formy inkubatorów. Mikołaj odpowiada na pytanie – która jest dla nas najbardziej optymalna?
  • Krzysztof Pronobis – wolnościowiec z natury, życiowy niepoprawny optymista. Otworzył sklep internetowy e-szop.szczecin.pl razem z żoną. Zajmują się dostarczaniem produktów prosto do domu, również za granicę. Z zamiłowania piwowar domowy, co również udało mu się przełożyć na biznes tworząc Browar Gryfus. Podczas wykładów na Biznes Camp o powiadał o tym jak wygląda E-biznes na przykładzie swojego sklepu.
  • Michael Krajewski – przedsiębiorca oraz inwestor w nieruchomości. Właściciel firmy produkującej Stal w Londynie. Wyjechał do Anglii i w 2009r założył firmę Polsteel Ltd zajmującą się produkcją stali konstrukcyjnej dla przemysłu budowlanego. Jest pasjonatą systemów i procedur operacyjnych dzięki którym, firma może się rozrastać do dużych rozmiarów utrzymując przy tym standardy jakości. Podczas wykładu opowiada o swoim doświadczeniu w prowadzeniu firm w Wielkiej Brytanii. 

Co daje aktywacja konta?

Dostęp do większej ilości naszych wykładów!
Dla aktywnych członków mamy również specjalne zniżki na nasze szkolenia.

Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej.

Dowiedz się więcej!