Ludzie ASBIRO

Marcin Ostaszewski

Nadchodzące wydarzenia

 • Kurs Podstawowy

  Hotel O3 w Warszawie
  ul. Mangalia 1
  02-758 Warszawa
  • - Gorzka Prawda o Przedsiębiorczości - czego NIE mówią, Wam o prowadzeniu biznesu szczegóły

   Przez lata pojawiła się cała gama mitów na temat prowadzenia biznesu. Od guru wolności finansowej po czarodziejów z MLM, każdy tłumaczy Ci, że biznes to wolność i niezależność. Ważniejsze od tego co mówią "sprzedawcy marzeń" jest to czego NIE MÓWIĄ. Biznes budowany na intuicji, pasji i przekonaniu, że się uda jest jak żonglowanie odbezpieczonymi granatami - ekscytujące i chwilowe. Do tego zawsze kończy się tak samo. Gdy 10 lat temu zaczynałem, nie spodziewałem się, że głównie będę mógł młodszym kolegom opowiadać o zaliczeniu trzech bankructw przed trzydziestką i tym jak się z każdego z nich wygrzebywałem. Opowiem o tym jak mając niecałe 40 zł w kieszeni dokończyłem remont jednej z moich placówek sportowych na 5 minut przed pierwszymi klientami albo jak Lockdown sprawił, że obudziłem się z długiem na ponad 100 000 zł, który musiałem odrobić w 3 miesiące. Wszystkie te wydarzenia sprawiły, że musząc wyłączyć emocje przy podejmowaniu ciężkich decyzji nauczyłem się traktować biznes i życie jak planszę do gry, do której nikt nam nie podał reguł. Za to ja z każdym ruchem staram się rozkładać jej zasady na części pierwsze, testować optymalne rozwiązania i dzielę się z innymi graczami. Z jednej strony to moja terapia pokazująca, że to wszystko było po coś. Z drugiej chce oszczędzić Wam moich błędów, bo jest szansa, że zajdziecie w krótszym czasie dalej niż ja, z o wiele lepszymi wynikami. Wielu z nas zapłaciło za tę drogę najwyższą cenę - Wy nie musicie.

   mniej
  • - Narzędzia treningu mentalnego i mentoringu w rozwoju własnego biznesu
  • - Biznesowy Networking
  • - Restrukturyzacje przedsiębiorstwa
  Więcej
  • - Twoja firma to ciągle nieoszlifowany diament, nad którym należy pracować
  • -
  • - Mapy procesowe i procedury - jak porządkują codzienność właścicielom firmy oraz jak z ich pomocą zaplanować swój biznes szczegóły

   1. Co to są - Mapy procesowe, procedury, listy kontrolne, karty stanowiskowe 2. Jak narzędzia porządkujące zadania przydają się na różnych etapach rozwoju firmy 3. Praktyczne wskazówki jak uporządkować swój biznes lub go zaplanować pod kątem procesów.

   mniej
  Więcej