Punkty za odwołane zajęcia!

ASBiRO Coin

W związku z ostatnimi wydarzeniami wszystkie Uczelnie muszą odwołać swoje zajęcia. Jednak bardzo zależy nam na tym, żebyś mimo wszystko cały czas miał możliwość zdobywania wiedzy oraz rozwijania swojej firmy. Stworzyliśmy specjalny system dla wszystkich Studentów ASBiRO.


Za każdy odwołany zjazd otrzymujesz od nas punkty, dzięki którym możesz obejrzeć DOWOLNE nagranie z zajęć spośród 95% nagrań z całej naszej bazy (prawie 1800 wykładów).

Jak to działa?

  1. Za każdy odwołany zjazd Student otrzymuje 4 ASBiRO Coiny. (Kurs Podstawowy, Kurs Rozszerzony, Warsztaty Biznesowe, Studia Licencjackie, Studia Podyplomowe, Kurs Zaawansowany, ASBiRO Masters)
  2. Każdy Student może wybrać i odblokować sobie niedostępne dla niego nagranie.
  3. 1 ASBiRO Coin =1 wykład.
  4. Akcja potrwa do zakończenia kwarantanny.
  5. Jeśli nie wykorzystasz przysługujących Ci Coinów w trakcie kwarantanny to możesz je wykorzystać w późniejszym terminie. (Jest to rekompensata za zjazdy, które Ci przepadły)
  6. NAGRANIE będzie dla Ciebie cały czas dostępne. (Tak jak te z Twoich zjazdów)

⬇ Dodatkowo otrzymasz od nas ⬇

„PRZEDSIĘBIORCA W KRYZYSIE” cykl webinarów z wykładowcami ASBiRO 

Niepowodzenia kreują nas czasem bardziej niż sukcesy. Wiedząc, że żyjemy w bardzo nieprzewidywalnych czasach postanowiliśmy zorganizować specjalny cykl z wykładowcami ASBiRO, który poprowadzi KAMIL CEBULSKI.  Poruszymy zagadnienia związane z upadłością konsumencką – zarówno z prawnymi aspektami jak i psychicznymi. Nikt z nas nie jest w stanie przygotować się w stu procentach na sytuacje kryzysowe, ale bazując na doświadczeniu i wiedzy innych możemy uniknąć wielu błędów.

Wystarczy, że zalogujesz się na naszej stronie i w Panelu Klubowicza znajdziesz zakładkę WEBINARY lub wejdziesz bezpośrednio przez www.asbiro.pl/webinar/

„KRYZYSOWY PAKIET NAGRAŃ ”  dodatkowe 4 nagrania z wykładów

W ostatnim czasie słowo „KRYZYS” obiegło internet. I pomimo, że dyskusje na ten temat zaczęły się już jakiś czas temu, to właśnie teraz przed Przedsiębiorcami okres pełen wyzwań. Przygotowaliśmy Pakiet Nagrań, który naszym zdaniem może pomóc Ci zrozumieć oraz przygotować się do tego wymagającego czasu.

Przemysław Szymczuk – Analiza cykliczności rynków finansowych
Ryszard Jaszczyński – Zarządzanie kapitałem i współczesne pasterstwo
Łukasz Suchocki – Jak przetrwać bankructwo i wyjść na prostą?
Zbyszek Dzideczek – Kryzys w negocjacjach

Twoje punkty

Zaloguj się, by sprawdzić, ile punktów posiadasz.