7 grzechów głównych negocjatora – Negocjacje w biznesie

Negocjacje to nieodłączny element prowadzenia firmy. Niezależnie od tego, czy chcesz wynegocjować dobrą umowę ze swoim dostawcą,  pracownik oczekuje wyższych zarobków czy partner grozi rozwodem, bo „za dużo czasu spędzasz w firmie”  – umiejętności negocjacyjne przydadzą Ci się każdego dnia. Poznając „sekrety”, którymi kierują się profesjonalni negocjatorzy w osiąganiu wyznaczonych celów, unikniesz sytuacji, w której po rozmowie jesteś niezadowolony „bo mogłeś powiedzieć to inaczej”.

  • W jaki sposób możesz udoskonalić umiejętności negocjacji?
  • Dlaczego nie przygotowując się do rozmowy tracisz na starcie? 
  • Jak dokładnie określić swój cel, żeby być zadowolonym z efektów? 
  • W jaki sposób powinieneś kończyć proces negocjacji tak, aby porozumienie zostało zrealizowane?
  • Na co musisz zwrócić szczególną uwagę przygotowując się do negocjacji?

O tym wszystkim dowiesz się podczas wykładu NA ŻYWO, który poprowadzi wykładowca Uczelni ASBiRO Zbyszek Dzideczek. Koniecznie przygotuj coś do pisania,
bo szykujemy bardzo dużą dawkę merytoryki!

ŚRODA 3 lutego 2021 godz. 19:00
YouTube Uczelnia ASBiRO

⬇ Ustaw przypomnienie o transmisji ⬇

Kim jest prowadzący?

Zbyszek Dzideczek to przedsiębiorca z ponad 20 letnim doświadczeniem w negocjacjach. Członek zarządu i/lub dyrektor w takich firmach jak Huta Stalowa Wola, Ursus, CIECH , PZL Mielec , współzałożyciel Instytutu GEBO, autor książki „Negocjacje to fascynująca podróż”. Z powodzeniem prowadził i finalizował negocjacje handlowe na rynkach Chin, Pakistanu, Maroka, RPA, Brazylii specjalizując się zwłaszcza w negocjacjach trudnych warunkach.

Jego główną specjalizacją jest przygotowywanie oraz realizacja (jako tak zwany Interim Manager) programów naprawczych i restrukturyzacyjnych przedsiębiorstw. Członek założyciel i trener John Maxwell Team Polska. Wieloletni członek klubów Toastmaster gdzie uzyskał najwyższy poziom edukacyjny DTM. Pasjonat afrykańskich kultur, dobrej kuchni i nart. Zbyszek już od wielu lat wspiera naszych Studentów oraz poprawia umiejętności negocjacji i prezentacji biznesowych. Prowadził wykłady na naszych wyjazdach biznesowych (Winter Camp, Biznes Camp), zajęciach Kursu Podstawowego oraz Studiach Licencjackich i Podyplomowych MBA dla zaawansowanych przedsiębiorców. Zasiada również jako juror w konkursie „Plan na start”.

Wykład odbędzie się na żywo – wykładowca będzie widział komentarze i odpowiadał na bieżąco na wszystkie pytania uczestników :)


Do zobaczenia 💚