Kluby Branżowe

Chcesz poznać ludzi ze swojej branży? Jesteś chętny do poszerzania wiedzy specjalistycznej, tej z pierwszej ręki i z dnia codziennego innych przedsiębiorców z Twojej branży?

Dołącz do Klubu Branżowego!

Uczelnię ASBiRO tworzysz razem z innymi #LudźmiASBiRO. Jesteśmy z różnych zakątków Polski, o różnych zainteresowaniach i z różnych gałęzi biznesu. Dlatego, specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy KLUBY BRANŻOWE, czyli grupy koncentrujące się na trudnościach i rozwiązaniach, wsparciu i inspiracji do rozwoju firm z Twojej konkretnej branży!

Co zyskujesz?

  • Kontakty do firm i osób z tej samej branży
  • Społeczność, która rozumie Twoje problemy i zna rozwiązania
  • Wymianę kontaktów i wartościowych informacji branżowych
  • Uczestnictwo w tematycznych spotkaniach
  • Dostęp do zamkniętej grupy branżowej na Facebooku
  • Wsparcie i spojrzenie na problem z innej strony

Kluby branżowe powstaną dzięki Tobie, jeśli dołączysz do tej społeczności. A co za tym idzie stworzymy spotkania zamknięte, grupy MasterMind, a być może i szkolenia dopasowane pod Twoją branże. Wszystko zależy od wielkości grup i chęci uczestników. Dodatkowo powstaną zamknięte grupy branżowe na Facebooku, gdzie każdy będzie miał możliwość przedstawienia się i opowiedzenia o swoich wyzwaniach. Będzie to przestrzeń do poufnych rozmów, polecanych rozwiązaniach oraz dzielenia się swoim doświadczeniem.

👇Zainteresowany?👇

Wypełnij ankietę

Mądrzy ludzie uczą się na własnych błędach, ale Ci naprawdę bystrzy, uczą się na cudzych.
Brandon Mull Cytat