Ludzie ASBIRO

O sobie...

Zajmuję się kreowaniem i prowadzeniem przedsięwzięć internetowych już od ponad pięciu lat. W swojej karierze tworzyłem i prowadziłem projekty tworzone zarówno z funduszami VentureCapital jak i inne samodzielne spółki (między innymi agencja interaktywna oraz firma szkoleniowa).

W ciągu kilku ostatnich lat:
- przeprowadziłem ponad 400 godzin szkoleń specjalistycznych z zakresu marketingu internetowego oraz wystąpienia na konferencjach branżowych.

- przeprowadziłem ponad 150 rozmów handlowych

- prowadziłem projekty e-marketingowe dla największych polskich marek, które obejmowały takie obszary jak: budowanie i realizowanie strategii marketingowych, doradztwo strategiczne, kreowanie nowych sposobów i kanałów dotarcia do klienta.

- zdobyłem tytuł „Young Interactive Entrepreneur Award” w ramach konkursu organizowanego przez British Council oraz reprezentowałem Polskę w finale światowym w Londynie. Otrzymałem także nominację do głównej nagrody „Laury Magellana 2010”.

- prowadziłem i moderowałem duże konferencje tematyczne (150-650 uczestników) oraz wiele wykładów autorskich dot. tematyki przedsiębiorczości.

Obecnie cały czas działam w branży internetowej, oraz jako szkoleniowiec i mówca.

Kontakt

Te informacje są dostępne tylko dla aktywnych członków Klubu ASBiRO.