NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – STYCZEŃ

pakiet_sierpien

Klubowicze ASBiRO mamy dla was dobre wieści. Biorąc udział w seminarium jako nasi aktywni klubowicze możecie skorzystać ze specjalnej zniżki.

W marcu 2018 organizujemy seminarium „Co robić z pieniędzmi„. Do końca stycznia oszczędź 100 PLN.

Dodatkowo aktywni klubowicze otrzymują od nas dostęp do kolejnych nagrań w naszym klubie. Praktyczna wiedza, gotowa do zastosowania od zaraz, jest już dostępna na waszych kontach.

W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady w pakiecie Styczeń. Pamiętajcie, to że nagrania są udostępnione, to nie znaczy, że były nagrywane w Styczniu :)

  • Michał Kosel – Autor książki „Jak znaleźć pracę po studiach”. Organizuje eventy sportowe, festiwale i konferencje branżowe. Prowadzi również fundację organizującą lekcje przedsiębiorczości dla młodzieży. Organizują działalność edukacyjną dla pasjonatów, sportowców i osób, które dopiero wchodzą w rynek pracy. Michał korzystając ze swojego doświadczenia opowiada o własnych historiach biznesowych, o dwukrotnym otarciu się o bankructwo, o włamaniach do firmy, położonych projektach biznesowych, starciach z policją, kontrolach, nalotach, czy budowaniu olbrzymiej placówki bez kapitału.
  • Krystian Pluciak – Przedsiębiorca, strateg rozwoju biznesu, zajmuje się budowaniem nowoczesnych modeli biznesowych i tworzenia strategii marketingowych. Fan relacji i networkingu, marketingu, psychologi, zarządzania. Zastanawiasz się jak zwiększyć wydajność pracy? Jak wyeliminować nieustannie powtarzające się błędy? Chcesz stworzyć samodoskonalącą się organizację? W tym nagraniu opowiada o tym jak funkcjonują najlepiej zorganizowane firmy rodzinne i dlaczego ich najważniejszy dział to HR.
  • Justyna Broniecka-Klim – Przedsiębiorca, rozwija firmę zajmującą się optymalizacjami podatkowymi oraz pomocy przedsiębiorcom w tym, aby legalnie płacić mniej podatków i nie płacić ZUS-u. Zawsze mówi, że to jej ulubione spotkanie, ponieważ przychodzą tam przedsiębiorcy głodni wiedzy. Przez wiele lat pracowała jako menadżer operacyjny, a później menadżer w działach personalnych. Od ponad 7 lat szkoli z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz zarządzania projektami. Jej pasją jest edukacja przedsiębiorców w tym, aby ich firmy działały lepiej, skuteczniej, aby codzienna praca przynosiła wiele korzyści i uśmiechu.
  • Jacek Obidowski – Przedsiębiorca. Wieloletni pracownik organów podatkowych, w tym 5 lat jako zastępca naczelnika i naczelnik urzędu skarbowego. Posiada również kilkuletnie doświadczenie jako pełnomocnik w trudnych sporach podatników z organami podatkowymi oraz kontrolą skarbową. Obecnie prowadzi firmę, która specjalizuje się w bezpiecznych oszczędnościach podatkowych (optymalizacje podatkowe) oraz planowaniu podatkowym, przekształceniu podmiotowym przedsiębiorstw (spółek) – podziałach, łączeniach, aportach, wartościach niematerialnych i prawnych.

Co daje aktywacja konta?

Kilka razy do roku organizujemy seminaria. Są to wyjątkowe wydarzenia, na których pojawiają się setki osób. Każdy kto posiada aktywne konto w naszym klubie może skorzystać ze specjalnej, niekiedy dochodzącej nawet do 70-90% zniżki na udział w tym wydarzeniu.

I wiele więcej :)

wiecej