NAGRANIA DLA AKTYWNYCH KLUBOWICZÓW – LUTY :)

pakiet_listopad

Za parę dni, już w ten piątek(03.03) świętujemy 10 urodziny ASBiRO. Z tej okazji został nakręcony film dokumentalny o naszej Uczelni. Premiera filmu odbędzie się w Pałacu Kultury. Jeśli jeszcze nie masz swojej rezerwacji, zostały ostatnie wolne miejsca. (www.asbiro.pl/PREMIERA). Zapraszamy!

Chcemy dzielić tę radość w wami wszystkimi :). Nasi Aktywni Klubowicze dodatkowo otrzymują od nas pakiet 4 nagrań, solidnie dopakowanych wiedzą. 

W tym pakiecie Aktywnym Klubowiczom udostępniliśmy kolejne wykłady za Luty a w nim:

  • Aneta Moniuszko – Przedsiębiorca, Od 5 lat właścicielka Sypialnioland.pl Absolwentka Administracji oraz Prawa Uczelni Łazarskiego, a także studiów podyplomowych MBA Zarządzanie Przedsiębiorstwem. Połączenie wiedzy z zakresu prawa i finansów, a także intuicja przedsiębiorczości, pozwoliły jej zbudować, a następnie w pełni zautomatyzować swoje firmy. 
  • Grzegorz Skiera Przedsiębiorca. Specjalista ds. e-marketingu. Założyciel firmy Silence! realizującej szeroko zakrojone kampanie reklamowe w Internecie. Działaniami z zakresu marketingu internetowego zajmuje się już od 2004 roku. Szkoleniowiec i trener. 
  • Jarosław Kapitanowicz Przedsiębiorca. Menadżer. Pasjonat filozofii Ciągłego Udoskonalania. Wiceprezes Zarządu Otmuchów S.A., spółki notowanej na giełdzie papierów wartościowych. Dyrektor Operacyjny od marca 2014 roku. Odpowiedzialny za obszary produkcji, planowania, logistyki i inwestycji.
  • Piotr Pytel – Przedsiębiorca. Wie jak budować i przedstawiać historie, które inspirują, przekonują, angażują i prowadzą do zamierzonego celu. Tą wiedzą i zdobywanym od 17 lat doświadczeniem dzieli się jako ekspert z zakresu wystąpień publicznych, trener sprzedaży bezpośredniej oraz mentor. Prowadzi własną sieć franczyzową Storyteller Club, szkoli środowiska biznesowe i akademickie.

Co daje aktywacja konta?

Konto w Klubie ASBIRO może mieć dwa statusy. Domyślnie konto zaraz po założeniu ma status konta nieaktywnego. Ten status pozwala na logowanie, zapisywanie się na kursy, seminaria czy inne organizowane przez nas wydarzenia. Klubowicz z takim statusem ma dostęp do kilkudziesięciu darmowych wykładów jak również do nagrań z zajęć, w których brał udział.

Aktywni członkowie klubu mają dostęp do znacznie większej ilości nagrań. Dzieje się tak, gdyż do puli nagrań, które im udostępniamy, każdego miesiąca dochodzi kilka lub kilkanaście nowych godzin wykładów pochodzących z różnych naszych kursów. 

wiecej